2019-2020 m. m.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio minėjimas

Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio-pradinio ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo koncerte „Mano šalis – mano ateitis“, kuris skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 - ečiui paminėti. Koncertas vyko Pagryžuvio kultūros namuose.

1-4 klasių mokiniai deklamavo eilėraščius, piešė piešinius, gamino vėliavėles ir trispalviais balionais papuošė Pagryžuvio gyvenvietės gatves, ir atkurtai Lietuvai pasodintą ąžuolą.

Mokytojos Rasa Šimkienė ir Rita Guobienė

Užgavėnės

Pagryžuvyje Užgavėnėms pasiruošėm ir žiemą varėm iš kiemo.

Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio – pradinio ugdymo skyriaus mokiniai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Vyko meninio skaitymo konkursas. Visi mokiniai deklamavo savo pasirinktą kūrinį. 4 klasės mokiniai: Vakarė, Lukas ir Daniel sukūrė savos kūrybos eilėraštį apie Lietuvą. Skaitovai gebėjo įtaigiu žodžiu, mintimi ir emocija paveikti klausytojus.

Skaitovai deklamavo apie gimtinę, Lietuvą, apie gamtą, apie gražią lietuvių kalbą. Mokiniai apdovanoti atminimo dovanėlėmis. Šventėje dalyvavo pavaduotoja V. Volskienė, mokytojai, mokinių tėvai, bendruomenės pirmininkė, bibliotekos vedėja.

Mokytoja Rita Guobienė

Europos kalbų aitvarai

Rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena, kurios tikslas – populiarinti daugiakalbę Europos kultūrą, skatinti mokymosi kalbų įvairovę.

Rugsėjo 27 d. Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio-pradinio ugdymo skyriaus 1-4 klasės mokiniams vyko netradicinė pamoka „Kalbos atveria duris“, kurią organizavo bibliotekininkė V. Dichavičienė bei mokytojos R. Šimkienė ir R. Guobienė. Šios pamokos metu vaikai susipažino ne tik su 28-iomis Europos Sąjungos šalimis, bet ir su 24-iomis oficialiomis ES kalbomis.

Vėliau mokiniai spalvino aitvarus. Jie buvo papuošti juostelėmis, kuriose atsispindėjo ES šalių nacionalinės vėliavos bei įvairiomis kalbomis užrašytas žodis „KNYGA“. Vaikų kūrybiniai margaspalviai darbeliai papuošė mokyklos erdvę ir džiugina ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Vilma Dichavičienė,
Pagryžuvio biblioteka