Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

2018-2019 m. m.

Svečiuose - Amsis ir Atšvaitukas

Tęsiant tradiciją Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio-pradinio ugdymo skyrius organizavo Sporto šventę. Sveikatinimo dienoje dalyvavo ikimokyklinės-priešmokyklinės grupės vaikai, mokiniai, mokytojai, bendruomenės pirnininkė A. Ancikevičienė, meno vadovas A. Šurna, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė I. Stonkienė, tėveliai ir seneliai. Netikėtą, emocingą siurprizą parengė Telšių apskrities VPK Kelmės r. PK vyresnioji specialistė Vilma Ancikevičienė su savo draugais Amsiu ir Atšvaituku.

Visi mokiniai sugužėjo į mokyklos stadioną rytinei mankštai. Dalyvavo linksmose estafetėse, žaidė kvadratą, atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenseną. Smagu, kad nuo vaikų nė kiek neatsiliko seneliai ir tėveliai. Jie kartu sportavo, dalyvavo rungtyse.

Mokiniai kiekvienais metais labai laukia šios šventės ir noriai joje dalyvauja. Ji rengiama norint stiprinti mokinių sveikatą, suteikti sveikos gyvensenos žinių, ugdyti mokinį, motyvuotą būti fiziškai aktyvų, pasitikintį savimi. Svarbu, kad sportavimas teiktų malonumą ir padėtų kiekvieną dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.

Pirmas mėnuo mokykloje labai svarbus mokinių gyvenime. Todėl policijos pareigūnai rūpinasi vaikų saugumu, moko juos atsargiai eiti per kelią, sankryžą, atsakingai važinėti kiemuose su dviratukais ir riedučiais.

Sveikatinimo dienoje ir mes sulaukėme svečių. Atvyko Kelmės r. PK vyresnioji specialistė Vilma Ancikevičienė su vaikų numylėtiniu, policijos bičiuliu ir pagalbininku šuniuku Amsiu ir jo draugu Atšvaituku. Policijos draugai kvietė visus pakartoti ir prisiminti saugaus eismo, saugaus elgesio kelyje taisykles, mokė kaip jas pritaikyti praktiškai. Ėjome per sankryžą, pėsčiųjų perėją, mokėmės teisingai užsidėti atšvaitus, pakartojome dviračių vairavimo taisykles, sprendėme kryžiažodžius, atsakėme į viktorinos klausimus.

Mokytoja Rita Guobienė 
Kontaktai

Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija
Biudžetinė įstaiga
S. Romerienės g. 4A
86486 Tytuvėnai,
Kelmės rajonas

Įstaigos kodas 190092729
Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 56273
El. paštas
tytuvenu.gimnazija@gmail.com

Darbo laikas:

Pirmadienis    700 – 1700
Antradienis    700 – 1700
Trečiadienis   700 – 1700
Ketvirtadienis 700 – 1700
Penktadienis  700 – 1700

E. Dienynas
Reklaminis skydelis
Olweus
Reklaminis skydelis
STEM
Reklaminis skydelis
Dabar lankosi
Mes turime 39 svečius online