Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

2017-2018 m. m.

VASARIO 16-oji – LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA

Mūsų istorija turtinga minėtinomis datomis. Vasario 16-oji – diena, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. Pažymint Lietuvos Nepriklausomybės aktą, miestuose, miesteliuose, kaimuose ir visoje Lietuvoje buvo pradėti sodinti ąžuolai. Pagryžuvyje, šalia mokyklos 1988 m. vasario 16 d. buvo pasodintas ąžuoliukas.

Jau 30 metų, prie Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio-pradinio ugdymo skyriaus, ąžuolas skleidžia šakas. Didžiuojamės, kad nuo mažų dienų galime puoselėti ir skatinti patriotiškumą mokinių širdyse. Džiaugiamės, kad turime tokių pavyzdžių, kur galime semtis stiprybės, mokytis kantrybės ir šalia ąžuolo sudainuoti lietuvių liaudies dainą „Ąžuolai žaliuos..“ B. Rudzevičius papasakojo apie tuo meto įvykius, nuo ko viskas prasidėjo, kas sodino ąžuoliuką, kur tas ąžuolas auga. B. Rudzevičius sakė, kad ąžuolo istorija surašyta į lapą, o lapas paslėptas butelyje ir įkastas į žemę. Apie pasodintą ąžuolą mintimis pasidalino, tuo metu mokykloje dirbusi mokytoja A. Drapanauskienė, buvęs mokinys ir tais metais mokyklą baigęs N. Petryla.

Atkurtos Lietuvos valstybės šimtųjų metinių proga kiekvienoje bendruomenėje pasodinkime bent po vieną ąžuoliuką ir kurkime Šimtmečio ąžuolyną.

Mokytoja R. Guobienė

Baltasis badas

1-4 klasių mokiniai dieną praleido Tytuvėnų regioniniame parke. Tytuvėnų vyr. ekologė Deima Pranskūnienė pasakojo kokias ir kaip pagaminti lesyklėles, kokie paukšteliai atskrenda, kokį maistą reikia berti. Mokiniai kruopščiai dirbo ir iš antrinių žaliavų pagamino gražias lesyklėles, kurias pakabino miške.

Miške mokiniai ieškojo pėdsakų sniege, patys kūrė savo pėdsakus, žaidė žaidimus. Diena praėjo greitai, tačiau paliko daug gerų ir įdomių prisiminimų.

Aš esu saugus

Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio – pradinio ugdymo skyriuje vyko prevencinis renginys „Aš esu saugus“. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės r. policijos komisariato vyresnioji specialistė Vilma Ancikevičienė ir pareigūnas Artūras Valčiukas padėjo mokinukams įgyvendinti pačią didžiausią svajonę. Kelmės komisariato policininkai organizavo susitikimą su policijos kinologu Tomu Taurinskiu ir tarnybiniu šunimi Attilu. Tai buvo tikras siurprizas vaikams ir suaugusiems.

Mokiniai mokėsi sudaryti komandą, stovėti rikiuotėje, klausytis ką sako policininkai ir kinologas, turėjo sulaukti eilės, kada galės pasimatuoti „bėgančio žmogaus kostiumą“.

Ikimokyklinės grupės ir pirmos klasės mokiniai buvo apdovanoti atšvaitais, kad ir patys mažiausieji bendruomenės gyventojai, mokyklos mokinukai būtų saugūs. Padėkoję policininkams, mokiniai pakvietė šunį Attilą ir pareigūnus vėl atvykti į mokyklą.

Mokytoja Rita Guobienė

Mažoj širdelėj – Lietuva

Pagryžuvio ikimokyklinio-pradinio ugdymo skyriaus mokiniai, jų tėveliai, seneliai ir Pagryžuvio bendruomenės nariai dalyvavo  minėjime „Mažoj širdelėj – Lietuva“, skirto  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Atmintis gyva, nes liudija

Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio – pradinio ugdymo skyriaus bendruomenė  prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 12 d. 8.00 val. pradinukai dešimčiai minučių patalpose užgesino šviesą ir languose uždegė vienybės ir atminimo žvakutes.

Pagryžuvio bendruomenės namuose vyko Sausio 13-osios minėjimas. Mokinukai dainuodami dainas, skaitydami eilėraščius, gebėjo parodyti, kad esame vieningi ir dėkingi už iškovotą laisvę.

Mokytoja Rita Guobienė

Sporto diena

Rugsėjo 29 dieną Tytuvėnų gimnazijos Pagryžuvio ikimokyklinio – pradinio ugdymo skyriuje vyko sporto diena. Nuotaikingai, energingai, sportiškai nusiteikę mokiniai, mokytojai dalyvavo muzikinėje ryto mankštoje, atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenseną, atliko siužetinius – imitacinius pratimus. Mokiniai grupėse piešė piešinius sporto tema.

Sporto dienoje dalyvavo mokinių tėveliai, sveikatos priežiūros specialistė Irmina Stonkienė. Renginio dalyviai bėgo Solidarumo bėgime, padėdami Lietuvos ir Zambijos vaikams. Sportininkai jėgas išbandė virvės traukimo rungtyje. Vikrumą, greitumą, taiklumą demonstravo dalyvaudami linksmose, nuotaikingose estafetėse, žaisdami kvadratą. Ikimokyklinės grupės vaikučiai ir pirmos klasės mokiniai varžėsi kėglių mušimo rungtyje.

Sporto diena suteikė džiugių akimirkų mokiniams, jų tėveliams, mokytojams. Taip pat leido pajusti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą. Renginio pabaigoje buvo suskaičiuoti rungtynių rezultatai – nugalėjo draugystė. Visų klasių mokiniai ir ikimokyklinės grupės vaikučiai buvo apdovanoti Solidarumo diplomais.

Mokytoja Rasa Šimkienė 
Kontaktai

Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija
Biudžetinė įstaiga
S. Romerienės g. 4A
86486 Tytuvėnai,
Kelmės rajonas

Įstaigos kodas 190092729
Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 56273
El. paštas
tytuvenu.gimnazija@gmail.com

Darbo laikas:

Pirmadienis    700 – 1700
Antradienis    700 – 1700
Trečiadienis   700 – 1700
Ketvirtadienis 700 – 1700
Penktadienis  700 – 1700

E. Dienynas
Reklaminis skydelis
Olweus
Reklaminis skydelis
STEM
Reklaminis skydelis
Dabar lankosi
Mes turime 11 svečius online