„Naktis gimnazijoje. Rytojų kuriame kartu“

Sausio 29-30 d. Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijoje vyko stovykla „Naktis gimnazijoje. Rytojų kuriame kartu“. Stovyklos tikslas – gerinti gimnazijos bendruomenės tarpusavio bendradarbiavimą, skatinti mokinių kūrybinius gebėjimus, saviraišką, gebėjimą organizuoti komandinį darbą. Projekte dalyvavo aktyvūs, žingeidūs ir darbštūs mokiniai iš Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos, Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos ir Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos. Renginio metu dalyviai klausėsi E. Griciaus ir A. Gedmino paskaitų apie savanorystę, savęs pažinimą, bendradarbiavimą, apie tai, ką galima pasiekti sunkiu darbu. Mokiniai kartu su mokytoju R. Mosėjumi mokėsi meditavimo paslapčių, šoko tautinius šokius, savo jėgas išbandė protmūšyje, žaidė žaidimus, bendravo ir smagiai bei turiningai leido laiką. Dalyviai susirado naujų draugų, mokėsi padėti vieni kitiems, kūrė bendrus projektus ateičiai ir mokėsi dirbti komandoje.

Donata Stoškutė
Tytuvėnų gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė