Paskutinė 2015-2016 mokslo metų diena

Paskutinę 2015-2016 mokslo metų dieną mokiniai dirbo ir pramogavo dviejose grupėse.

Šeštokai – aštuntokai mokėsi šokių ir žaidimų. Juos lavino Henrika Barkauskienė ir Donata Stoškutė. Po to aktų salėje visi žiūrėjo filmuką „Nešiukšlink vasarą“ (mokytojos Justina Zaleckienė ir Daiva Hinz). Vėliau pavaduotoja Vilija Volskienė olimpiadų ir konkursų dalyviams bei nugalėtojams įteikė padėkas. Geriausia ir šauniausia mokine šioje grupėje pripažinta Ugnė Papartytė. Be abejo, aštuntokams buvo įteikti Pagrindinio išsilavinimo I pakopos pažymėjimai.

Gimnazinių klasių mokiniai dieną pradėjo nuo klasių valandėlių. Jose kalbėta apie rezultatus, gražius pasiekimus, priminti įvairūs instruktažai, peržiūrėtos kelių metų nuotraukos ir filmuota medžiaga. Po to gimnazistai rinkosi į aktų salę, kad pasidžiaugtų laimėjimais konkursuose ir olimpiadose, atsiimtų apdovanojimus, o II-kams būtų įteikti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Geriausia mokine pripažinta IIga klasės mokinė Aistė Aksamatauskaitė. Ji iškilmėse nedalyvavo, nes tuo metu lankėsi Vokietijoje. Šventės metu skambėjo Meno skyriaus mokinių atliekamos melodijos.

2015-2016 mokslo metai moksleiviams baigėsi. Prasidėjo vasaros atostogos. Gražios, turiningos ir saugios vasaros!