„Tytuvos“ šventė

Pirmą birželio savaitgalį nuskambėjo tradicinė trisdešimt pirmoji „Tytuvos“ šventė, kurioje aktyviai dalyvavo ir Tytuvėnų gimnazijos mokiniai bei mokytojai. Netrukus po šventės atidarymo scenoje šoko, dainavo, muzikavo Meno skyriaus ugdytiniai bei gimnazijos mokiniai, šokantys kultūros centro kolektyvuose. Programoje moksleiviams padėjo Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė, pedagogės Lina Baranauskienė, Dovilė Zikienė, Žaneta Armalienė. Su savo dukrytėmis dainavo mokytojos Dovilė Čiužauskienė ir Dovilė Zikienė.

Vakare buvo rodomas iš Tytuvėnų kilusios, buvusios mūsų mokyklos abiturientės Andrėjos Gričiutės spektaklis „Giliaus gelmių deivė“. Tai bendras Tytuvėnų bei Naujosios Akmenės kultūros centrų, kur Andrėja dirba, projektas. Jame gausiai dalyvavo ir gimnazijos mokiniai bei mokytojai. Tarp žiūrovų irgi daug matėsi gimnazijos atstovų.