Kalbų savaitė

Gimnazijoje vyko kalbų savaitė, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Metodinės grupės posėdyje mokytojai pasiskirstė dienas, kaip ir ką veiks kartu su mokiniais.

Pirmadienį mokiniai daugiau laiko skyrė savo gimtajai kalbai. Kaip ir buvo nutarta, atkreiptas dėmesys ne tik į pagrindinį bendravimo įrankį – kalbą, bet ir tautinius patiekalus. Antradienis skirtas vokiečių kalbai, muzikai bei tradiciniams patiekalams. Trečiadienį plačiai nuskambėjo ne tik rusiška muzika, mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse, žiūrėjo filmą, bet gausių svečių sulaukė ir vaišių stalas. Ketvirtadienis skirtas pagrindinei europiečių bendravimo kalbai – anglų. Mokytojos su mokiniais vedė protų mūšį, viktoriną, vaišinosi anglakalbių šalių tradiciniais patiekalais.

Taip betarpiškai buvo paminėtos kalbos, kurių mokiniai mokosi Tytuvėnų gimnazijoje.