Lik‘e gimnazistai keliavo „laiko mašina“

Lik‘e gimnazistai keliavo „laiko mašina“. Geriausiai sekėsi keliauti iš ateities į praeitį, t.y. – į dabartinius laikus. Puikiausiai pažįstame, o ateitį sunkiai įsivaizduojame...

Gimnazistų pasirodymus vertino autoritetinga komisija: gimnazijos direktorė Irma Stankuvienė, buvę gimnazistai – būsimasis aktorius Kęstutis Mosėjus, policininkas Ugnius Vasiliauskas, valgyklos vedėja Reda Rekštienė, VU studentė Dovilė Stoškutė.

Dalyvavo šiame renginyje penkios komandos. Geriausiai sekėsi ir daugiausiai padėkų surinko debiutantai Igb klasė bei jau įgudę tokių renginių „vilkai“- IVgab rinktinė. Keletas aktorių gavo asmenines padėkas. Tai Iga klasės mokinė Gustė Levickaitė, IVgb – Dainora Gajauskaitė, IVgb gimnazistas Erikas Vylimaitis.