2019-2020 m. m.

Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajono etapo III vietos laimėtoja IIg klasės mokinė Ugnė Papartytė (mokytojas Evaldas Butkus).

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių 2007 metų gim. „Drąsųs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybų antrosios vietos laimėtojai (mokytojai Irena Lileikienė ir Aurelijus Banys)

Lietuvos mokinių matematikos (I-IV gimnazinių klasių) olimpiados rajoninio turo laimėtojai (mokytojos: Laima Švilpienė ir Birutė Daubaraitė)

Kelmės rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojai.
(mokytojos Laima Švilpienė ir Lina Zaleckienė)

Raštingiausio mokinio konkurso nugalėtojos: 6a klasės mokinė Gintarė Nutautaitė (mokytoja Laima Sadauskienė) ir IIg klasės mokinė Saulina Šedytė (mokytoja Zenta Mačiulaitienė)

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados ir fizikos konkurso rajoninių etapų nugalėtojai.
(mokytoja R. Petrilionienė)

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapo laimėtojai.
(mokytojos Irena Banevičiūtė ir Renata Valatkienė)

Rajono mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių I vietos laimėtojai – gimnazijos 5-6 klasių mokinių komanda.
(mokytojai Irena Lileikienė ir Aurelijus Banys)

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapo laimėtojai.
(Mokytoja Justina Zaleckienė)

Rajoninėse stalo teniso varžybose Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus mergaičių komanda iškovojo 1 vietą, berniukų komanda - 2 vietą. (mokytojas Vytautas Zorys)