2016-2017 mokslo metai

Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos 8 klasės mokinę Alviną Daktaraitę Kelmės rajono mokinių istorijos IV-ojoje olimpiadoje aštuntos klasės mokinių grupėje laimėjus I-ąją vietą (mokytojas Evaldas Butklus).

Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos 8 klasės mokinę Evą Zakaraitę Kelmės rajono mokinių istorijos IV-ojoje olimpiadoje aštuntos klasės mokinių grupėje laimėjus III-ąją vietą (mokytojas Evaldas Butklus).


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos 4 klasės mokinę Ugne Nutautaitę respublikiniame moksleivių plakato konkurse „Medžiai - Žemės plaučiai“ 6-10 metų amžiaus grupėje užėmus III-ąją vietą (mokytoja Rima Bingelienė).


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos 8a ir 8b klasės mokines rajoninėje lietuvių kalbos viktorinoje „Žodis žodį veja“, skirtoje Lietuvių kalbos dienoms paminėti laimėjus II-ąją vietą (mokytojos Juzefa Padskočimienė ir Zenta Mačiulaitienė). 

Alvina Daktaraitė        8a kl.
Jurgita Karčauskaitė 8a kl.
Ramunė Gerčaitė      8b kl.
Deimantė Važinskytė 8b kl.


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos merginų komandą ir jų mokytoją Vytautą Kybartą Lietuvos mokyklų žaidynių merginų (2000 m. gimimo ir jaunesni) tinklinio zoninėse varžybose laimėjus I vietą.

Eva Adomavičiūtė       IIIga kl.
Jovita Bukantytė           IIga kl.
Viktorija Sukackaitė     IIgb kl.
Ema Šedytė                  IIgb kl.
Deimantė Barauskytė  Iga kl.
Greta Žemaitytė             Iga kl.
Ugnė Mozerytė               Igb kl.
Kreta Karpinaitė             8a kl.
Benita Beinoriūtė           8a kl.
Kamilė Šereivaitė          6b kl.
Ugnė Norkutė                 5a kl.


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos I-IV g klasių mokinių komandą ir jų mokytoją Laimą Zaleckienę Kelmės rajono miesto vietovių mokyklų žaidynių komandinėse šaškių varžybose laimėjus III vietą.

Deimantė Stankutė       Igb kl.
Dorina Maziliauskaitė  IIgb kl.
Tomas Strumila           IIIgb kl.
Tomas Janutis             IVga kl.


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos Igb klasės mokinį Ričardą Snitkų ir IVga klasės mokinį Mantą Pašiškevičių (mokytojas Vytautas Kybartas) rajono mokyklų žaidynių berniukų smiginio varžybose laimėjus I-ąją vietą.


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos Iga klasės mokinę Deimantę Barauskytę ir IIIga klasės mokinę Živilę Minčinauskaitę (mokytojas Vytautas Kybartas) rajono mokyklų žaidynių mergaičių smiginio varžybose laimėjus III-ąją vietą.


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos 6b klasės mokinę Beatričę Šimkutę (mokytojas Robertas Gudauskas) ir 8a klasės mokinį Tadą Paulauską (mokytoja Asta Urbonaitė) rajoniniame vokiečių kalbos konkurse laimėjus II-ąją vietą.


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus mokines ir jų mokytojas Nijolę Astašauskienę ir Dovilę Zikienę XI tarptautiniame mokinių vokalinės sakralinės muzikos festivalyje-konkurse „Skriski, giesmele“ laimėjus I laipsnio diplomą.

Ema Baltrušaitytė  6b kl.
Viktorija Norvilaitė  8a kl.
Akvilė Alijošiūtė      Iga kl.
Evelina Volskytė     Iga kl.
Silvija Šlepaitė       Iga kl.
Urtė Stonkutė         IIgb kl.


Sveikiname Tytuvėnų gimnazijos Iga klasės mokines rajoniniame konkurse „Kelmės krašto žmonių indėlis, kuriant nepriklausomą Lietuvą“ laimėjus II-ąją vietą (mokytojas Evaldas Butkus). 

Akvilė Alijošiūtė
Silvija Šlepaitė
Evelina Volskytė
Greta Žemaitytė


Sveikiname Ig ir IVg klasių komandą  „9-12 klasių mokinių Informacinių technologijų konkurse Šiaulių universiteto prizui laimėti“, laimėjusią III-ąją vietą (mokytojai Algis Venckūnas ir Rožė Šimkuvienė).

Mokinių komanda:
Benas Rauka          Iga kl.
Ugnė Mozerytė        Igb kl.
Tautvilas Stoškus   IVgb kl.
Milda Kančelskytė  IVgb kl.


Sveikiname 8a klasės mokinį Roką Jokubauską ir jį ruošusią mokytoją Redą Petrilionienę Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape ir fizikos konkurse laimėjus II-ąją vietą.

Sveikiname 7 klasės mokinę Ugnę Papartytę ir ją ruošusią mokytoją Redą Petrilionienę Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etape ir fizikos konkurse laimėjus III-ąją vietą.


 

Sveikiname IIIgb klasės mokinę Donatą Stoškutę ir ją ruošusią mokytoją Laimą Sadauskienę rajoniniame mokinių meninio skaitymo konkurse 9-12 klasių grupėje laimėjus II-ąją vietą.

Sveikiname 5b klasės mokinę Luką Lebedžinskaitę ir ją ruošusią mokytoją Laimą Sadauskienę rajoniniame mokinių meninio skaitymo konkurse 5-8 klasių grupėje laimėjus II-ąją vietą.


 

Sveikiname 2 klasės mokinį Matą Donėlą, 3 klasės mokinį Salvijų Kudžmą, visus 4 klasės mokinius ir juos ruošusias mokytojas Danguolę Žukauskienę bei Editą Maziukienę Vaikų piešinių konkurse „Kurkime iliustruotą knygelę „Sveikatos ABC“ 9-10 metų amžiaus grupėje laimėjus I-ąją vietą.


 

Sveikiname 3 klasės mokinį Kajų Sabaliauską ir jį ruošusią mokytoją Danguolę Žukauskienę tapus Tarptautinio pradinių mokyklų 3-4 klasių mokinių piešinių konkurso „Jie – mūsų draugai" lauretu.


 

Sveikiname 3 klasės mokinę Gintarę Nutautaitę ir ją ruošusią mokytoją Vilmą Meškauskienę rajoniniame konkurse „Raštingiausias mokinys“ laimėjus I-ąją vietą.


 

Sveikiname 7 klasės mokinę Paulę Andrulytę tapus rajoninio raštingiausio mokinio konkurso laureate (mokytoja Zenta Mačiulaitienė).

Sveikiname 5b klasės mokinę Luką Lebedžinskaitę tapus rajoninio raštingiausio mokinio konkurso laureate (mokytoja Laima Sadauskienė).

Sveikiname 5b klasės mokinį Joną Astijų Mištautą ir Iga klasės mokinę Akvilę Alijošiūtę bei jų mokytoją Laimą Sadauskienę rajoniniame raštingiausio mokinio konkurse laimėjus I-ąją vietą.

Sveikiname 7 klasės mokinę Sauliną Šedytę ir ją ruošusią mokytoją Zentą Mačiulaitienę rajoniniame raštingiausio mokinio konkurse laimėjus II-ąją vietą.


 

Sveikiname  IIIga klasės mokinę Bertą Norkutę ir ją ruošusią mokytoją Liną Majauskienę anglų kalbos rajoninėje olimpiadoje laimėjus II-ąją vietą.


 

Sveikiname Igb klasės mokinę Moniką Kušeliauskytę ir IIIgb klasės mokinę Mildą Ulevičiūtę bei jų mokytoją Danutę Ruseckienę biologijos olimpiados II (rajono) etape laimėjus III-ąją vietą.


 

Sveikiname 5-7 klasių berniukų komandą ir jų mokytoją Aurelijų Banį rajono miesto vietovių mokyklų žaidynių futbolo varžybose laimėjus I-ąją vietą.
Berniukų komanda:

Naglis Baranauskas 5a kl.
Vilius Šivickas            5a kl.
Paulis Zaleckis          5a kl.
Domas Rimša           6b kl.
Denas Starkutis         6b kl.
Ignas Ridikas             7 kl.
Ignas Dauskurdis     7 kl.
Erikas Livinskis         7 kl.


Sveikiname 5-6 klasių mergaičių komandą ir jų mokytoją Ireną Lileikienę rajono miesto vietovių mokyklų žaidynių kvadrato varžybose laimėjus I-ąją vietą.
Mergaičių komanda:

Ugnė Norkutė              5a kl.
Izabelė Pastorastytė  5a kl.
Dovilė Raugalaitė       5a kl.
Evita Šimkutė               5a kl.
Aurelija Važinskytė      5a kl.
Vilija Jurevičiūtė          6a kl.
Darija Lentinaitė         6a kl.
Deimantė Nyderytė     6a kl.
Enrika Devolskytė       6a kl.
Kamilė Šereivaitė        6b kl.
Ema Baltrušaitytė        6b kl.
Karolina Lukauskaitė  6b kl.


Sveikiname 5-7 klasių berniukų komandą ir jų mokytoją Aurelijų Banį rajono miesto vietovių mokyklų žaidynių kvadrato varžybose laimėjus I-ąją vietą.
Berniukų komanda:

Ignas Ridikas               7 kl.
Klaidas Vasiliauskas  6b kl.
Denas Starkutis           6b kl.
Domas Rimša              6b kl.
Justas Vygantas           5b kl.
Naglis Baranauskas    5a kl.
Matas Spudas               5a kl.
Jokūbas Majauskas     5a kl.
Vilius Šivickas                5a kl.


Sveikiname 3-4 klasių mergaičių komandą ir jų mokytoją Snieginą Venckūnienę rajono miesto vietovių mokyklų žaidynių kvadrato varžybose laimėjus III-ąją vietą.
Mergaičių komanda:

Benas Strodomskis     4 kl.
Lukas Šereiva                4 kl.
Nedas Molotokas          4 kl.
Edgaras Devolskis       3 kl.
Eismantas Devolskis   3 kl.
Rokas Bagdonavičius  3 kl.
Ema Norkutė                  4 kl.
Gabija Valatkevičiūtė     4 kl.
Agnė Jonušaitė              4 kl.
Gintarė Nutautaitė         3 kl.
Lukrecija Vaičiulytė        3 kl.
Emilija Rekštytė             3 kl.


Sveikiname IIIg klasės mokinių komadą ir jų mokytoją Algį Venckūną jaunimo verslumo konkurse „Atrask savo verslą Kelmės rajone“ laimėjus III-ąją vietą.
Mokinių komanda:

Živilė Minčinauskaitė     IIIga kl.
Gabrielė Lanzbergaitė  IIIga kl.
Tauras Každailis            IIIga kl.

 
Dabar lankosi
Mes turime 3 svečius online