Tėvo bei sūnaus Pacevičių parodos atidaryme aktyviai dalyvavo Tytuvėnų gimnazijos mokiniai ir mokytojai

Visi keturi metų laikai vienu metu – tokį vaizdą galima pamatyti užsukus į Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centrą. Čia eksponuojama Aloyzo Pacevičiaus bei jo sūnaus, Aloyzo jaunesniojo, tapybos darbų paroda. Akį traukia lietuviškos gamtos peizažai, spalvingi natiurmortai.

Vasario 4 dieną, šeštadienį, parodos atidaryme dalyvavo gausus būrys tytuvėniškių bei svečių. Abu autoriai sulaukė daugybės sveikinimų, o A. Pacevičiui vyresniajam įteikta ir Kelmės rajono savivaldybės mero padėka. Renginyje aktyviai dalyvavo Tytuvėnų gimnazijos maironiečiai ir Meno skyriaus muzikantai. Pokalbius su tapytojais maironiečiai papildė meninio žodžio intarpais, muzikantai – jaukiai suskambusiomis natomis, o Tytuvėnų kultūros namų komanda (irgi gimnazijos mokiniai) – dainomis.