Šaškių varžybos

Gegužės 30 dieną vyko 6-8 klasių mokinių šaškių varžybos. Iš kiekvienos klasės dalyvavo po du, tris mokinius. Iš viso susirinko 12 mokinių: E. Minevičius 6a kl., E, Devolskytė 6a kl., E. Stončius 6b kl., D. Rimša 6b kl., U. Papartytė 7 kl., S. Šedytė 7 kl., L. Samalionis 7 kl., L. Bandžiukas 8a kl., R. Bandžiukas 8a kl., G. Lukoševičius 8a kl., R. Gerčaitė 8b kl., E. Mačiulis 8b kl.

Šiame turnyre I-ąją vietą laimėjo, tik vieną tašką praradęs, 7 klasės mokinys Lukas Samalionis. II-ąją vietą laimėjo, surinkęs 9,5 taško, 6b klasės mokinys Domas Rimša, o III-ąją vietą laimėjo, surinkusi 7,5 taško, 7 klasės mokinė Ugnė Papartytė. Suskaičiavę bendrus rezultatus tarp 6-8 klasių mokinių, išsiaiškinome, kad stipriausi šaškininkai – septintokai.

Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais, o padėkos bus įteiktos mokslo metų užbaigimo šventėje.

Šaškių-šachmatų būrelio vadovė L. Zaleckienė