2017–2018 m.m.

VII Tarptautinis akordeonistų festivalis „Akordeonų muzikos mozaika“ Kuršėnų meno mokykloje

2018 m. gegužės 5 d. Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokiniai: Agnė Buivydaitė, Vakarė Apukaitė, Tomas Butkus, Dovydas Lipskis ir jų mokytoja Aurelija Ščeponavičienė, dalyvavo tradiciniame VII tarptautiniame akordeonistų festivalyje „Akordeonų muzikos mozaika“, kuris vyko Kuršėnų meno mokykloje. Meno skyriaus mokiniai atliko programą, ir turėjo galimybę pasiklausyti iš kitur atvykusių solistų bei ansamblių. Festivalyje dalyvavo: Gruzdžių, Joniškio A. Raudonikio, Mažeikių V. Klovos, Kairių, Naujosios Akmenės bei Kuldigos E. Vignero (Latvija) meno ir muzikos mokyklų mokiniai. Šiame festivalyje gausus Kuršėnų meno mokyklos esami ir buvę mokiniai ir mokytojai padovanojo muzikinį koncertą. Visi atvykę mokytojai pasidalino gerąją metodine patirtimi.

Iš festivalio mokiniai grįžo su apdovanoti padėkos raštais, įgiję patirties, su gera nuotaika ir saldžiomis dovanomis.

Meno skyriaus muzikos vyr. mokytoja A. Ščeponavičienė

Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus dainorėliai „Dainų dainelėje“

„Dainų dainelė“ – unikali tradicija, 44 metus sutelkianti Lietuvos talentus, kiekvieno dainuojančio vaiko ir moksleivio svajonė. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Šį velykinį sekmadienį, balandžio 1 d. 15.45 per LRT kultūros kanalą, bus rodomas Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“, kur įveikus 1-ąjį ir 2-ąjį etapus tiesioginėje laidoje pasirodys Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus du kolektyvai: vokalinis duetas Magda Paltarokaitė ir Greta Zikaitė su Giulijos Baužienės daina „Broliukas“. Duetui akompanavo Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus instrumentinė grupė: Arminas Snitkus (mušamieji instrumentai), Rokas Jokūbauskas (gitara), fortepijonu grojo mokytojas Rimantas Levickas, bei Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriau merginų vokalinis ansamblis su Algimanto Raudonikio daina „Vakaro šokis“. Ansambliui akompanavo LRT instrumentinė grupė. Abu vokalinius ansamblius dainuoti mokė muzikos mokytoja metodininkė Nijolė Astašauskienė. Filmavimas vyko LRT didžiojoje studijoje, Konkurso vedantieji Raminta Naujanytė-Bjelle ir Ignas Andriukevičius.

Prašome palaikyti jaunuosius Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus talentus balsuodami internetu Balandžio 1 d. visą dieną. Mūsų pasirodymai yra: vokalinis duetas Magda Paltarokaitė ir Greta Zikaitė Nr. 06. Merginų vokalinio ansamblio balsavimo Nr. 11.

Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas

2018-01-17 Kelmės kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas, kuriame dalyvavo 13 kolektyvų iš įvairių rajono mokyklų. Šiame konkurse Tytuvėnų gimnazijos Meno skyrių atstovavo net du kolektyvai - B grupėje vokalinis duetas Magda Paltarokaitė ir Greta Zikaitė. Mergaitėms akompanavo koncertmeisterė Dovilė Zikienė ir instrumentinė grupė – gitara grojo Rokas Jokubauskas, mušamaisiais instrumentais Arminas Snitkus, fortepijonu mokytojas Rimantas Levickas. D grupėje dainavo merginų vokalinis ansamblis: Paulė Andrulytė, Akvilė Alijošiūtė, Vakarė Apukaitė, Ema Baltrušaitytė, Kamilė Gričiūtė, Viktorija Norvilaitė, Ugnė Papartytė, Deimantė Stankutė, Urtė Stonkutė, Silvija Šlepaitė, Evelina Volskytė, Eva Zakaraitė. Koncertmeisterė Dovilė Zikienė. Vokalinius ansamblius konkursui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Nijolė Astašauskienė. Abu kolektyvai sėkmingai pasirodė, buvo apdovanoti rajoninio turo laureato diplomais ir teisę rajono garbę ginti zoniniame ture Tauragėje, kuris vyks sausio 26 d.

Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė

JAUNŲJŲ TALENTŲ MENO FESTIVALIS „MENŲ MOZAIKA“

2017 m. lapkričio 24 d. Ventos kultūros centre vyko IV tarptautinis jaunųjų talentų meno festivalis „Menų mozaika“, kuriame dalyvavo du Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokinių kolektyvai: smuikininkų trio Evelina Volskytė, Paulė Andrulytė ir jų mokytoja Žaneta Armalienė, koncertmeisterė Dovilė Zikienė bei vokalinis – instrumentinis ansamblis, mokytojai Nijolė Astašauskienė ir Rimantas Levickas.

Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė