2017–2018 m.m.

Lietuvos vaikų ir moksleivių konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas

2018-01-17 Kelmės kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas, kuriame dalyvavo 13 kolektyvų iš įvairių rajono mokyklų. Šiame konkurse Tytuvėnų gimnazijos Meno skyrių atstovavo net du kolektyvai - B grupėje vokalinis duetas Magda Paltarokaitė ir Greta Zikaitė. Mergaitėms akompanavo koncertmeisterė Dovilė Zikienė ir instrumentinė grupė – gitara grojo Rokas Jokubauskas, mušamaisiais instrumentais Arminas Snitkus, fortepijonu mokytojas Rimantas Levickas. D grupėje dainavo merginų vokalinis ansamblis: Paulė Andrulytė, Akvilė Alijošiūtė, Vakarė Apukaitė, Ema Baltrušaitytė, Kamilė Gričiūtė, Viktorija Norvilaitė, Ugnė Papartytė, Deimantė Stankutė, Urtė Stonkutė, Silvija Šlepaitė, Evelina Volskytė, Eva Zakaraitė. Koncertmeisterė Dovilė Zikienė. Vokalinius ansamblius konkursui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Nijolė Astašauskienė. Abu kolektyvai sėkmingai pasirodė, buvo apdovanoti rajoninio turo laureato diplomais ir teisę rajono garbę ginti zoniniame ture Tauragėje, kuris vyks sausio 26 d.

Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė

JAUNŲJŲ TALENTŲ MENO FESTIVALIS „MENŲ MOZAIKA“

2017 m. lapkričio 24 d. Ventos kultūros centre vyko IV tarptautinis jaunųjų talentų meno festivalis „Menų mozaika“, kuriame dalyvavo du Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokinių kolektyvai: smuikininkų trio Evelina Volskytė, Paulė Andrulytė ir jų mokytoja Žaneta Armalienė, koncertmeisterė Dovilė Zikienė bei vokalinis – instrumentinis ansamblis, mokytojai Nijolė Astašauskienė ir Rimantas Levickas.

Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė