Tytuvėnų gimnazijos turistai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Aurelijaus Banio, tris dienas keliavo Maironio apdainuota Dubysa. Šis žygis baidarėmis, kurio metu įveikti 60 kilometrų upe, skirtas paminėti Lietuvos šimtmetį.

Tytuvėnų gimnazijos ugdytiniai, kaip ir kiti Lietuvos moksleiviai, baigė mokslo metus. Paskutinę mokslo metų dieną pirmiausiai visi rinkosi į aktų salę. Čia įvyko iškilmingas 2017-2018 mokslo metų užbaigimas.

Tytuvėnų miesto bibliotekoje vyko popietė, skirta ilgamečio Tytuvėnų vidurinės mokyklos direktoriaus Kazimiero Balčiūno 90–osioms gimimo metinėms paminėti.

Mokymasis bendradarbiaujant. Kūrybinės erdvės.

Gražią saulėtą gegužės 16 dieną Tytuvėnų gimnazijoje vyko Sveikatingumo – sporto diena.

Gegužės 9 dieną Tytuvėnų gimnazijos ugdytiniai vyko į Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą. Ekskursijoje dalyvavo neformalaus vaikų švietimo Turistų būrelio nariai ir kiti gimnazijos mokiniai. Grupę keliautojų sudarė 36 moksleiviai, grupės vadovas Aurelijus Banys, lydinčios mokytojos Irena Lileikienė ir Vida Mozerienė.

Tytuvėnų kultūros centre vyko Motinos dienos minėjimas. Nuotaikingoje programoje dalyvavo Tytuvėnų gimnazijos, Tytuvėnų vaikų darželio bei kultūros centro atlikėjai. Tai buvo visų amžiaus grupių atstovai. Šventinį koncertą vedė gimnazijos maironiečiai. Minėjimo programą kūrė maironiečių vadovė Angelė Ševeliovaitė. Jaunuosius muzikantus bei dainininkus ruošė gimnazijos meno skyriaus pedagogai. Šoko Henrikos Barkauskienės ugdytiniai.

Balandžio 27 d. Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė rajoninė 18-oji vokiečių kalbos šventė.

2018 balandžio 20 dieną vyko Socialinės – pilietinės veiklos diena. Mokiniai tvarkė kabinetus. Po to regioninio parko lankytojų centre ir gimnazijoje klausėsi paskaitos apie pavasarį pranašaujančius paukščius. Nuo dešimtos valandos vyko akcija „Darom – 2018“. Vyresnieji dirbo gimnazijos bei regioninio parko teritorijose. Pavyzdžiui, IIga dažė tvorą aplink gimnaziją, IIgb tvarkė pakeles link Radviliškio, abiturientai – pažintinį taką aplink Gilių. Jaunesnieji švarino plotus miestelyje. Tarkim, aštuntokai Jurgio kalnelį.

Tytuvėnų gimnazijos abiturientės Eva Adomavičiūtė ir Karolina Pavlovaitė mėgsta piešti, yra darbščios ir kūrybingos. Tad jų mokytoja Danguolė Žukauskienė kartu su bibliotekininke Zita Deikute miesto bibliotekoje surengė merginų darbų parodą.

Tytuvėnų bibliotekoje pristatyta skulptoriaus Valiaus Remeikos paroda „Akmuo vyro akimis“.

Tytuvėnų miesto bibliotekos vaikų skyriaus bibliotekininkė Dalia Galbuogienė (Merė Popins) su dideliu būriu pagalbininkų – knygų personažų iš Raseinių rajono Gylių mokyklos, Šedbarų pradinės mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kelmės Žemaitės viešosios, Maironių, Pagryžuvio, Mockaičių, Šedbarų bibliotekų leidosi į jubiliejines, penktąsias, knygų herojų eitynes Tytuvėnuose.

Kovo 28-29 dienomis gimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių komandinės šaškių varžybos, kuriose nugalėjo 8 klasės mokiniai: Lukas Samalionis, Tomas Šimkus, Saulina Šedytė.

Tytuvėnų gimnazijoje įvyko angliškų dainų konkursas „Feel the Music“. Puikiai pasirodė dauguma dalyvių, todėl žiūrovai turėjo progos stebėti smagų koncertą.

Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos mokiniai kasmet aktyviai dalyvauja lietuvių kalbą puoselėti skatinančiuose konkursuose bei olimpiadose.

Pasaulinės Žemės dienos minėjimas (TYTUVĖNŲ REGIONINIO PARKO informacija)

Kovo 15 d. Tytuvėnų gimnazijos 5-8 ir I-IVg klasių mokiniai dalyvavo ugdymo proceso „Tyrėjų-karjeros“ dienoje.

Kovo 11-uoliktoji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena šiais metais buvo sekmadienis.

Kovo pradžioje Šiaulių „Romuvos“ gimnazijoje pavasaris prasidėjo tarptautine mokinių konferencija „Laisvės kelias istorijos tėkmėje“, skirta Lietuvos 100-ečiui paminėti. Į konferenciją buvo pakviesti ir mūsų gimnazijos atstovai, IIga klasės mokinės: Iveta Jonušaitė ir Živilė Leskauskaitė.

Kovo 8 dieną Tytuvėnų gimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos projekto „Suprask Lietuvą“ užsiėmimas.