Pasaulinė košės diena

Spalio 10 d. Mockaičių skyriaus ikimokyklinės grupės vaikai, 1-4 klasių mokiniai minėjo pasaulinę košės dieną. Vaikai taip pat piešė piešinius „Kur mano didysis šaukštas?“.

REGINA KASPARAVIČIENĖ
Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus
ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Respublikinis kūrybinis projektas „Rudens mandala“

Nuo 2017 m. rugsėjo 25 d. iki 2017 m. spalio 27 d. respublikinis kūrybinis projektas „Rudens mandala“, skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Projekto tikslas – vaikus supažindinti su rudeniu, jo grožiu, teikiamomis gėrybėmis. Svarbu, kad vaikai suprastų, koks dosnus gali būti ruduo: vaisiais, daržovėmis, uogomis ir kt.

Mockaičių skyriaus ikimokyklinės grupės vaikai kartu su auklėtoja Regina ir padėjėja Rita prisijungė prie šio projekto vykdymo. Saulėtą dieną, nešini vaisiais ir daržovėmis, skubėjome į mokyklos kiemą, kur kūrėme kompoziciją „Rudens mandala“. Mums į pagalbą atskubėjo vaikų mamos Justina ir Jovita bei technologijų mokytoja Vida. Visi, ypač mažieji, džiaugėmės savo kūriniu.

REGINA KASPARAVIČIENĖ
Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus