Mokslinis projektas „Svajokime ir kurkime“

Spalio 6 d. Tytuvėnų gimnazijos mokiniai kartu su biologijos mokytojomis I. Banevičiūte ir D. Hinz dalyvavo Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos moksliniame projekte „Svajokime ir kurkime“. Projekte dalyvavo dar septynios Lietuvos mokyklos. Kiekvienas mokinys dalyvavo pasirinktose keturiose veiklose. Mokiniai galėjo rinktis iš 15 veiklų: įdomūs chemijos eksperimentai, sferinis kinas, Avia modelių gamyba, inžinerija gamtoje, paukščiai, vandens kokybės tyrimai, bakterijų dažymas gramo būdu, darbas su mobiliomis laboratorijomis, muilo burbulų pasaulis, elektros variklio gamyba, robotika, fotografija, stebuklus galima paaiškinti (įdomioji fizika), aitvarų gamyba, mokomės pažinti vandens dumblius. Kitas susitikimas įvyks pavasarį kai mokiniai pristatys savo atliktus tiriamuosius darbus.