Rudeninė vokiečių kalbos stovykla

Spalio 30 - 31 dienomis Pakarčemio kaimo turizmo sodyboje rudens atostogas turiningai pradėjo keturi 6 klasės mokiniai: Kajus Rekštys ir Matas Spudas iš 6a klasės, bei Ieva Kaušiūtė ir Luka Lebedžinskaitė iš 6b kl. Rudeninė vokiečių kalbos stovykla rajone organizuojama jau ketvirtą kartą 6-ų klasių mokiniams, kurie geriausiai mokosi vokiečių kalbą. Stovyklos idėją remia ir finansuoja Erfurto paramos draugija "Vaikai Lietuvoje".

Dvi dienas 30 šeštokų ne tik dalyvavo įvairiose kalbinėse veiklose ir mokėsi vokiečių kalbos, bet ir turėjo galimybę pabendrauti su studente savanore iš Vokietijos Elena Kloppmann. Džiaugiamės, kad dauguma stovyklos dalyvių po dviejų dienų uždavė klausimą: „Ar negalėtume čia pasilikti visą savaitę?“

Vokiečių klb. mokytoja Asta Urbonaitė