„Vyresnieji draugai“

Mokymosi procese susitinka mokytojas ir mokinys. Kartais malonu ir naudinga sulaukti netikėtų mokytojų. Pasaulyje populiarios programos „Big brother“ ir „Big sister“ paskatino gimnazijos socialinę pedagogę L. Gečienę ir psichologę R. Pažerauskienę į ugdymo procesą įtraukti ir gimnazijos dešimtokus. Vieną spalio mėnesio savaitę gimnazijoje kasmet vyksta užsiėmimai „Gerų emocijų savaitė“. Šiemet užsiėmimus pradinių klasių mokiniams vedė gimnazijos IIgb klasės mokinės ir Mockaičių skyriaus dešimtokai. Gerų emocijų ir sėkmės mokantis lengviau siekti, dirbant su draugais, pakeičiant mokymosi aplinką. Dešimtokai organizavo edukacinius žaidimus, pravedė viktoriną „Emociukas“. Malonu buvo stebėti kaip atsakingai vyresnieji ruošiesi užsiėmimams, o mažieji aktyviai dalyvavo ir mokėsi, patyrė gerų emocijų. Po užsiėmimų mažieji pakvietė dar kartą atvykti ,,vyresniuosius mokytojus“, todėl prieššventiniu laikotarpiu įvyko interaktyvūs užsiėmimai „Kalėdų miestas“. Padedami vyresniųjų mokinių pradinukai „statė“ namus, „sodino“ eglutes ir „paleido pabėgioti“ Kalėdų senelio elnius.