„Aš Tau linkiu, Lietuva“

Lietuva pasitinka savo Nepriklausomybės šimtmetį, todėl sulaukiame įdomių renginių ir pasiūlymų dalyvauti juose. Vienas iš jų buvo respublikinis kūrybinis kalėdinio atviruko konkursas „Aš Tau linkiu, Lietuva“. Konkursą organizavo Jurbarko švietimo centras ir Jurbarko raj. ugdymo įstaigų technologijų, dailės mokytojų metodiniai būreliai. Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, domėjimąsi Lietuvos istorija. Tytuvėnų gimnazijos mokiniai savo linkėjimus Lietuvai taip pat perteikė balto popieriaus paviršiuje. Džiugios žinios mus pasiekė jau šiais metais. Sėkmingai konkurse dalyvavo dvi gimnazijos mokinės. Tai – aštuntokė Ugnė Papartytė, savo amžiaus grupėje laimėjusi 3-ą vietą ir II ga kl. mokinė Akvilė Alijošiūtė. Jai paskirta 2-oji vieta vyresniųjų kategorijoje.

Taip prisimena šventines akimirkas aštuntokė Ugnė: „Jurbarko krašto muziejuje susirinko respublikinio konkurso nugalėtojai iš visos Lietuvos. Šiais metais konkurse dalyvavo per 400 dalyvių. Jie buvo suskirstyti į 3 amžiaus kategorijas – 1-4 kl., 5-8 kl. ir I-IVg klasių, o jų darbai buvo klasifikuojami į 2 grupes – darbai atlikti naudojant dailės priemones bei naudojant technologines priemones. Jurbarko krašto muziejuje buvome šiltai pasveikinti Jurbarko muzikos mokyklos moksleivių koncerto, o vėliau – apdovanoti Jurbarko švietimo centro dovanomis – personalizuotais puodeliais su mūsų darbų atvaizdais ir saldumynais.“

Dailės mokytoja D. Žukauskienė