„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Vyksta 2017-2018 metų mokyklų žaidynės. Tytuvėnų gimnazijos komanda rajoninėse estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose vasario 27 dieną buvo stipriausia. Tad kovo 3 dieną mokiniai dalyvavo zoninėse varžybose Radviliškyje. Čia liko treti. Komanda, kurią sudarė Izabelė Pastorastytė 6a (komandos kapitonė), Ugnė Norkutė 6a, Evita Šimkutė 6a, Karolina Buškutė 6a, Emilija Pervainytė 6a, Agnė Zikaitė 6a, Mischel Abada 5, Agnė Jonušaitė 5, Janina Kačiukaitytė, Gabija Valatkevičiūtė 5, Naglis Baranauskas 6a, Vilius Šivickas 6a, Pijus Zaleckis 6a, Kajus Rekštys 6a, Rėjus Povilaitis 6a, Tomas Bartašius 6b, Liudas Rimolaitis 6b, Vilius Vasiliauskas 6b, Justas Vygantas 6b, Benas Strodomskas 5.

Žaidusią komandą sudarė 8 mergaitės ir 8 berniukai. Keturi mokiniai buvo atsargoje. Visi varžėsi noriai ir gerai, tačiau neišvengė nedidelių klaidelių. Tai zoninėse varžybose lėmė žemesnę vietą, nors komanda nepasidavė, kovojo iki galo. Šaunuoliai!