Mokyklinis angliškų dainų konkursas „Feel the Music“

Tytuvėnų gimnazijoje įvyko angliškų dainų konkursas „Feel the Music“. Puikiai pasirodė dauguma dalyvių, todėl žiūrovai turėjo progos stebėti smagų koncertą. Jaunesniųjų klasių grupėje geriausi pasirodė 7b klasės mokinės Ema Baltrušaitytė, Beatričė Šimkutė, Mingailė Juškevičiutė, Karolina Lukauskaitė (III vieta), 6b klasės Luka Lebedžinskaitė, Ieva Kaušiūtė (II vieta) ir 8 klasės mokiniai Paulė Andrulytė, Ugnė Papartytė, Lukas Kaušius ir Arminas Snitkus (I vieta). Pastarieji dalyvaus rajoniniame konkurse.

Gimnazistų grupėje vyko arši kova. Trečią vietą laimėjo IVgb klasės solistė Neringa Šileikaitė. Puikiai pasirodę solistė Inga Kubilinskaitė (IIIgb) ir IIga klasės dainininkių bei šokėjų ansamblis Iveta Jonušaitė, Evelina Volskytė, Deimantė Barauskytė, Gustė Levickaitė, Silvija Šlepaitė, Greta Žemaitytė, Akvilė Alijošiūtė, Živilė Leskauskaitė gimnazijos garbę gins rajoniniame konkurse.

Nugalėtojai apdovanoti. Geriausi ruošiasi naujiems išbandymams. Anglų kalbos mokytojų Genutės Karpinienės, Irmos Ridikienės, Dovilės Čiužauskienės ir Linos Majauskienės dovanų gavo ir tie, kas netapo konkurso prizininkais, nors įdėjo nemažai darbo ir pastangų.

Dainininkus ruošė anglų kalbos ir muzikos mokytojai Nijolė Astašauskienė, Rimantas Levickas, Lina Baranauskienė, Rita Čekanauskienė. Atlikėjus vertino mokytojos Rasa Šimkienė, Renata Valatkienė bei studentės Dainora Gajauskaitė ir Dovilė Stoškutė. Programos vedėjai aštuntokai Ema Vilimaite, Ugnė Papartytė bei Ignas Ridikas. Dirbo komanda technikų. Sceną bei salę puošė abiturientė Gabrielė Lanzbergaitė. Lauksime rajono atlikėjų konkurso...