„Akmuo vyro akimis“

Tytuvėnų bibliotekoje pristatyta skulptoriaus Valiaus Remeikos paroda „Akmuo vyro akimis“. Parodą pristatyti padėjo Akmenės rajono kultūros centro režisierė, buvusi mūsų gimnazijos mokinė, Andrėja Gričiūtė. Pristatyme dalyvavo gimnazijos IIgb klasės mokiniai bei Sveiko gyvenimo klubas. Gimnazistai etikos – profesinio orientavimo pamokoje ta proga klausėsi ir apie skulptoriaus profesijos subtilumus, sužinojo, kaip galimą įgyti išsilaisvinimą, kas įdomaus ir aktualaus šiame darbe. Iš technologijų pusės skulptoriaus darbu domėjosi mokytojo Ediko Baranausko vadovaujami trečiokai gimnazistai.

Jaunas skulptorius baigė Vilniaus dailės akademijos Telšių dailės fakulteto taikomosios skulptūros specializaciją, priklauso Pasvalio rajono „Rats“ profesionalų menininkų klubui, o taip pat yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos Panevėžio skyriaus narys. Mažesnius eksponatus, eskizus buvo galima apžiūrėti gyvai, o didžiausi kūriniai įamžinti fotografijose.