Mokslo metų užbaigimo diena

Tytuvėnų gimnazijos ugdytiniai, kaip ir kiti Lietuvos moksleiviai, baigė mokslo metus. Paskutinę mokslo metų dieną pirmiausiai visi rinkosi į aktų salę. Čia įvyko iškilmingas 2017-2018 mokslo metų užbaigimas.

Šventę vedė direktorės pavaduotoja Daiva Hinz. 5-8, Ig-IIg ir IIIg klasių mokiniams pavaduotoja įteikė diplomus bei padėkas už įvairius pasiekimus. Taip pat buvo apdovanoti geriausi metų mokiniai, kurie ne tik puikiai ir labai gerai mokėsi, bet ir aktyviai dalyvavo olimpiadose, konkursuose, sporto varžybose, kitokioje prasmingoje veikloje.

Geriausiais mokiniais 5-8 klasių bendramokslių tarpe tapo net du mokiniai – aštuntokė Ugnė Papartytė ir šeštokas (6a) Naglis Baranauskas. Jiems įteiktos padėkos ir dovanų kuponai. Tarp gimnazistų be konkurencijos geriausia paskelbta Jurgita Karčauskaitė (Iga kl.).

Po šventės salėje geriausi mokiniai nuskubėjo prie stiebo nuleisti vėliavą. Mokslo metus mokiniai baigė įvairia veikla Tytuvėnuose arba gražiose gamtos vietose aplink miestelį.