Vokiečių kalbos dienos „Ö kaip vokiškai?“

Spalio 22-26 dienomis Lietuvoje vyko Vokiečių kalbos dienos. Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat prisijungė prie „Ö kaip vokiškai?“ iniciatyvos. 7-8 klasių mokiniai piešė tai, kas susiję su vokiečių kalba. IV gb klasės mokinys Rokas Krencius išlaikė tarptautinį vokiečių kalbos egzaminą DSD1 bei atsiėmė pažymėjimą, kuris plačiau atveria duris darbo galimybėms Lietuvoje bei užsienyje ar studijoms šalyse, kur kalbama vokiškai. Džiugas Krencius (IIga) ir Tadas Paulauskas (IIga) dalyvavo diskusijoje apie vokiečių kalbos svarbą. Septintokai Naglis Baranauskas, Luka Lebedžinskaitė, Aurelija Važinskaitė ir Agnė Zikaitė dalyvavo Šaukėnų V.Pūtvio-Putvinskio gimnazijoje renginyje „Experimentieren auf Deutsch“, kur atliko įvairius eksperimentus ir užduotis vokiečių kalba.

Vokiečių kalbos mokytojas
Robertas Gudauskas