Sėkmingas konkursas

Europa šiuo metu turi 24 oficialias kalbas ir apie 60 vietos gyventojų bendruomenių, kurios kalba regioninėmis ar mažumų kalbomis. Kiekvienais metais rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena.

Ta proga Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Valstybės institucijų kalbų centru kasmet skelbia piešinių konkursą „Europos kalbų dienai paminėti“ ir kviečia visus mėgstančius piešti vaikus ir jaunuolius nuo 3 iki 19 metų savo darbuose parodyti, kaip jie jaučia, suvokia, vertina Europos kalbų ir kultūrų įvairovę.

Šių metų konkurse dalyvavo trys Tytuvėnų gimnazijos mokinės. Sėkmė lydėjo IIIga klasės mokinę Deimantę Važinskytę. Ji konkurse savo amžiaus grupėje iškovojo I-ąją vietą. Ketvirtokės gimnazistės Danielės Buivydaitės konkursui pateiktas piešinys buvo panaudotas kuriant laureatų ir laimėtojų dizainą. Nugalėtojų apdovanojimo šventė vyko Lietuvos Respublikos seime.

Mokytoja D. Žukauskienė