Knygų pristatymo konkursas

Skaitymas – tai būdas bendrauti, suprasti supantį pasaulį ir save. Knygos padeda tobulėti, lavina kūrybiškumą, skaitant gimsta naujos idėjos bei mintys. Todėl svarbu pažinti knygą nuo vaikystės.

Skatinant vaikų motyvaciją skaityti ir pasidalinti mintimis apie knygą spalio 16 d. Tytuvėnų gimnazijoje vyko knygų pristatymo konkursas „Sužinok, ką aš skaitau“. Konkursą organizavo Tytuvėnų bibliotekos bibliotekininkė D. Galbuogienė , gimnazijos direktorės pavaduotoja V. Volskienė ir pradinių klasių mokytoja E. Maziukienė. Jos vadovaujamos antros klasės mokiniai paruošė gausų pristatymą bei inscenizavo kūrinėlį „Pelėdos knygynas“. Kartu prisijungė bei konkurse dalyvavo pirmos, trečios ir ketvirtos klasių mokinukai paskatinti mokytojų V. Meškauskienės, S. Venckūnienės, D. Pocienės.

Šventėje dalyvavo Kelmės rajono savivaldybės tarybos narė tytuvėniškė N. Bagdonavičienė. Ji palinkėjo vaikams domėtis knygomis bei apsilankyti nepaprastame fantazijos ir gėrio pasaulyje, o bibliotekai padovanojo knygų.

Vaikų mėgstamas personažas Merė Popins (D. Galbuogienė) pasidžiaugė įvykusiu renginiu ir mokinukams pristačiusiems knygutes įteikė nominacijos, o drąsiausiems pasiūlė dalyvauti didžiojo knygų pristatymo konkurso atrankoje Kelmės Žemaitės viešojoje bibliotekoje.