Saugaus eismo pamoka pradinukams

Lapkričio 13 d. Tytuvėnų gimnazijos II korpuse 2-4 klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamoka, kurią vedė Lietuvos automobilių kelių direkcijos tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkas Linartas Kiškis. Jis mokiniams priminė saugaus eismo taisykles, parodė kelis mokomuosius filmukus, po kurių mokiniams uždavinėjo klausimus. Teisingai atsakiusieji buvo apdovanoti žaisliukais – atšvaitais. Norinčiųjų atsakinėti buvo gausybė – laimėjo tie, kurie greičiausiai atsakinėjo į klausimus.

Po pamokos visi, įskaitant mokytojus, buvo apdovanoti labai gražaus dizaino atšvaitais. Išmokę ir pasikartoję saugaus eismo taisykles, su dovanomis, mokiniai laimingi grįžo į klases.

Esame dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai už įdomią ir naudingą pamoką.

Pradinių klasių mokytoja Sniegina Venckūnienė

Mokyklų aprūpinimas