„Nupieškime Lietuvą“

Lapkričio 22 dieną Tytuvėnų gimnazijos 3 klasės mokiniai Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešojoje bibliotekoje dalyvauti „Stalo teatro“ edukaciniame – kūrybiniame užsiėmime „Nupieškime Lietuvą“. Užsiėmimą vedė „Pirštukų pasaulio“ siūtų išmaniųjų knygelių smalsiems vaikams kūrėja Vilma Butkuvienė. Ji supažindino mokinius su savo kurtomis knygelėmis, papasakojo kaip jos gimsta ir kiek reikia įdėti darbo ir kūrybos.

Po to mokiniams buvo išdalinti piešimo lapai su Lietuvos kontūrais. Supažindinant su knygute ir jos herojais, mokiniai turėjo pasakyti, kuo ypatingi Lietuvos miestai, kas juose įdomaus pastatyta ir nupiešti savo piešinyje. Pabaigoje vaikai „žvejojo“ žuvytes iš kibirėlio ir laimingieji žvejai dėliojo sakinį: Aš myliu Lietuvą.

Pilni emocijų, pasikartoję savo žinias apie Lietuvą, mokiniai grįžo namo. Tai buvo puiki integruota pasaulio pažinimo ir dailės – technologijų pamoka. Tokios pamokos išlieka ilgam, nes mokiniai patys tampa tiesioginiais dalyviais.

Pradinių klasių mokytoja Sniegina Venckūnienė