Miuziklas „EGLĖ ŽALČIŲ KARALIENĖ“

Gruodžio 3 d. Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokiniai ir mokytojai lankėsi Šiaulių „Saulės“ koncertų salėje, kur žiūrėjo širdis virpinusį ir nežemišku grožiu žavėjusį miuziklą „Eglė žalčių karalienė“. „Eglė žalčių karalienė“ – sudėtingas ir didelės apimties kūrinys, lydimas originalios Roko Radzevičiaus muzikos ir talentingos pagrindinės solistės Aistės Smilgevičiūtės tekstų. Miuziklo režisierė Vesta Grabštaitė, choreografai Gytis Ivanauskas ir Sakurako. Miuzikle įnirtingai kaunasi dvi stichijos: žemiškoji-realioji ir vandens-pasakų, į didžiąją sceną perkelta legenda įgavo nepamirštamą scenos pavidalą. Aistės Smilgevičiūtės kuriama Eglė – trapi ir grakšti, tikrą meilę ir skaudžią išdavystę patyrusi moteris. Ji – tarsi tiltas iš realaus į svajonių pasaulį. Žaltys, įkūnytas Jeronimo Miliaus, mylimas ir mylintis, tačiau blogos nuojautos ir ateities baimės kamuojamas nežemiškojo pasaulio valdovas. Tai kūrinys, pasakojantis vieną nuostabiausių lietuvių liaudies pasakų.

Meno skyriaus mokiniai yra dėkingi rėmėjai iš Švedijos Marinai Kulčinskajai, kuri padovanojo mokiniams bilietus į šį miuziklą, tai nuostabi kalėdinė dovana. Ačiū Marinai.

Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė