Infomobilis Tytuvėnų gimnazijoje

Tytuvėnų gimnazijoje prasidėjo Nacionalinės karjeros savaitės renginiai: dalykų mokytojai veda integruotas pamokas, o gimnazijoje šiandien svečiavosi Infomobilis. Infomobilio mokytojai pristatė STEAM profesijas, supažindino mokinius su naujausiomis, pažangiausiomis ir vienomis iš pelningiausių specialybių ateityje. Infomobilio vizitas yra finansuojamas iš Euroguidance ir Europass projektų lėšų. Mokiniai galėjo susipažinti su pramonės robotais, patys juos valdyti, išmėginti 3D spausdintuvo galimybes, įvairias kamerų funkcijas, pasijausti tikrais metalų virinimo ir apdirbimo meistrais! Pamokos buvo įdomios, netradicinės ir labai informatyvios! Ačiū infomobilio mokytojams, Euroguidance ir Europass projektams!