Sėkmė neaplenkė

Šiemet jau tryliktą kartą Kretingos rajono Salantų meno mokykla surengė respublikinį piešinių konkursą „Pravėriau vario vartelius“. Dalyvavo 398 darbai iš 74 visos Lietuvos ugdymo įstaigų bei Lenkijos Seinų lietuvių „Žiburio“ mokyklos. Darbai buvo vertinami trijose amžiaus grupėse. Projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai.

Mažiausiųjų grupėje sėkmė neaplenkė pirmoko, dailės studijos „Paletė“ nario Dovydo Monkaus. Jis buvo apdovanotas Kretingos rajono Salantų meno mokyklos paskatinamąja padėka už kūrybiškumą ir meninę raišką. Savo piešinyje Dovydas nupiešė Tytuvėnus.

Lietuvių tradicinės juostos vijosi ir susivijo į Gyvybės medį trečiokės gimnazistės Gretos Butkutės darbe. Nepaprasto grožio merginos piešinys buvo įvertintas pirmąja vieta.

Mokinių piešiniai Salantų meno mokykloje buvo eksponuojami iki kovo 1 dienos, o dabar paroda persikėlė į Kretingos rajono švietimo centrą.

Dailės mokytoja D. Žukauskienė