Vasaros poilsio stovykla „Menų mozaika“

Mokinių vasaros stovykla „Menų mozaika“ vyko birželio 29 – liepos 3 dienomis. Joje dalyvavo 20 Meno skyriaus mokinių ir trys pedagogai: Lina Baranauskienė, Dovilė Zikienė ir Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė. Stovyklautojai turėjo įvairių užsiėmimų, kurių tikslas buvo lavinti ir tobulinti meninius gebėjimus, suteikti meninės saviraiškos ir laisvalaikio užimtumo galimybes. Mokiniai noriai atliko įvairias kūrybines užduotis: kūrė simbolius, piešė plakatus, su Tytuvėnų kultūros centro režisiere A. Gričiūte kūrė etiudus, teatralizuotą muzikinę pasaką „Menų mozaika“, dalyvavo keliose edukacinėse programose: Tytuvėnų piligrimų centre, Tytuvėnų regioniniame parke, Kelmės krašto muziejuje, šaudė su lankais. Su mokiniais vykome į Palangą grafų Tiškevičių dvaro parką. Nors diena buvo šaltoka, bet kai kurie išdrįso pasimėgauti maudynėmis Baltijos jūroje, statė smėlio pilis, kūrė muzikinius etiudus. Smagiai ir kūrybingai laiką leido prie Giliaus ir Bridvaišio ežero, išdainavo visas dainų šventei ruoštas dainas.

Stovyklos metu mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, tarpusavyje draugiškai bendravo, buvo puikios nuotaikos. Edukacijų, kelionių metu mokiniai plačiau susipažino su krašto istorija, praplėtė žinių akiratį.

Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė