Giria už girios, saulė už saulės
šūkaus, žėrės –
jau kad aš eisiu tolimą kelią
anapus žvaigždės…

In memoriam Stasei Abromonienei (1930-2020)

A.A. Stasės Abromonienės biografiją rasite: https://lietuvai.lt/wiki/Abromonienė_Stasė

Mokinių vasaros stovykla ,,Menų mozaika“ vyko birželio 29 – liepos 3 dienomis. Joje dalyvavo 20 Meno skyriaus mokinių ir trys pedagogai – Lina Baranauskienė, Dovilė Zikienė ir Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė

Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos 2019 metų veiklos ataskaita

Kviečiame mokinių tėvelius (globėjus), gimnazijos darbuotojus ir visus neabejingus  gimnazijos gerovei pajamų mokesčių dalį skirti Tytuvėnų gimnazijai. Ši finansinė  parama – svarbus indėlis  turtinant gimnazijos  materialinę bazę, puoselėjant tradicijas, tenkinant  pažintines ir kultūrines  ugdytinių reikmes. Nutarę skirti 1.2 procentų pajamų mokesčio skirti gimnazijai, Jūs galite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 prašymą.

Rekvizitai paramos skyrimui:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190092729
Paramos gavėjo pavadinimas: Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija
Buveinės adresas: S. Romerienės g. 4A, 86486 Tytuvėnai

Paramą galite skirti iki 2020 m. liepos 1 d.

Dėkojame visiems, skyrusiems paramą Tytuvėnų gimnazijai!