Judėk, mąstyk ir pažink Tytuvėnus

2021 m. birželio 1 d. Tytuvėnų gimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo orientaciniame žygyje „Judėk, mąstyk ir pažink Tytuvėnus“, skirtame Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Kiekviena klasė turėjo aplankyti 7 stoteles: „Tytuvėnų pasididžiavimas“, „Simboliai parke“, „Piliakalnio sakmės“, „Žemuogių stotelė“, „Flora ir fauna“, „Giliaus ežero stotelė“, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kurios buvo įsikūrusios įvairiose vietose: prie Giliaus ir Bridvaišio ežerų, prie Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centro, Šilo stadione, Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčioje, parke. Mokiniai turėjo pražingsniuoti daugiau negu 10 km, kad aplankytų visas stoteles ir atliktų mokytojų sugalvotas užduotis.

Mokytojų teigimu, dalyvavimas orientaciniame žygyje mokinius skatina bendrauti ir bendradarbiauti, suteikia džiaugsmo, paįvairina ugdymo procesą, kelia mokinių mokymosi motyvaciją ir tai yra puiki galimybė įgyti naujos patirties.

Mokiniai nors ir pavargę, bet labai laimingi grįžo iš orientacinio žygio.

Mokyklų aprūpinimas