Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo 1-ąją į Tytuvėnų gimnaziją ir gimnazijos skyrius susirinko 459 ugdytiniai.

Nuo ankstyvo ryto Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus vaikus sutiko ir sveikino gimnazijos direktorė Irma Stankuvienė ir III gimnazinės klasės gimnazistai.

Pradinių klasių mokinius atvyko pasveikinti Kelmės rajono savivaldybės tarybos narė Neringa Bagdonavičienė ir Tytuvėnų krašto bendruomenės pirmininkė Regina Karašauskytė.

Gimnazijos šventėje Kelmės rajono savivaldybės tarybos narė Neringa Bagdonavičienė įteikė dovaną - Lietuvos valstybės vėliavą. Dalyvavo gausus būrys svečių: Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės parapijos klebonas Evaldas Alūza, Tytuvėnų miesto seniūnijos seniūnas Romas Čerkauskas, Tytuvėnų krašto bendruomenės pirmininkė Regina Karašauskytė, Tytuvėnų kultūros centro direktorė Andrėja Gričiutė bei choreografė Henrika Barkauskienė, gimnazijos tarybos pirmininkas Andrius Seselskas.

Mockaičių skyriaus ikimokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinius sveikino Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys Zigmas Filipavičius, Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos Angelų Karalienės parapijos klebonas Evaldas Alūza, Tytuvėnų apylinkių seniūnijos seniūnas Valdas Ivanauskas, Tytuvėnų kultūros centro Mockaičių skyriaus renginių organizatorė Irena Sabaliauskienė ir Mockaičių bibliotekos bibliotekininkė Irena Grigalaitienė.

Mokyklų aprūpinimas