Mintys apie projektą grįžus Latvijos

L. Dockevičiūtė: „Tikiu, įgyta patirtis paskatins siekti gilesnių žinių ir sustiprins mokinių mokymosi motyvaciją“.

I. Stankuvienė: „Mano nuomone, šis projektas - tai puiki galimybė pažinti skirtingas kultūras, plėsti tarptautinio bendradarbiavimo patirtį, bendrauti užsienio kalba, pačiam tobulėti, o svarbiausia - mokiniams suteikia galimybę plėsti bendravimo ribas, įgyti pasitikėjimo savimi.“

J. Aksamatauskienė: „Visko po truputį mokiausi ir tebesimokau pati. Savo pavyzdžiu ir projektine veikla noriu paskatinti mokinių motyvaciją mokytis ir patiems tobulėti. Viliuosi, jog šis projektas išpildys slaptas dalyvių svajones, pateisins viltis bei pakilės esamus tikslus. Projektas atveria galimybes mokinių (ir pačių mokytojų) mokymosi pažangai ypač kalbų ir tarpkultūrinio mokymosi srityje. Apie projekto sėkmę anksti kalbėti – prieš akis dar du intensyvios veiklos metai. Nuostabu turėti galimybę išbandyti save. Ši kelionė man buvo neįkainojamas įkvėpimo šaltinis“.

D. Žilinskas: „Labiausiai patiko pirma diena mokykloje, kai visos šalys  prisistatė. Įdomu buvo bendrauti su kitų šalių moksleiviais ir mokytojais. Įdomi buvo ekskursija po miestą. Įspūdžiai yra labai nepakartojami. Geriausias dalykas - susiradau labai gerų draugų, kurie kvietė atvykti į jų šalį. Paskutinę dieną buvo sunku atsisveikinti su šeima, kururioje gyvenau; ašaras laikiau savyje.“

M. Žukauskas: „Ši kelionė į Latviją man davė be galo daug. Susipažinau su kaimyninės šalies kultūra, papročiais, nejučia ir pats įsiliejau į tokį gyvenimą. Čia susipažinau, bendravau su daugybe žmonių iš įvairių Europos kampelių, kurie vos per kelias dienas tapo puikiais bičiuliais. Drauge patirti įspūdžiai dar ilgai išliks mano atmintyje“.

L. Jankūnas: „Ši kelionė man suteikė neįkainuojamų žinių apie kitas kultūras, kitus papročius ir tradicijas. Tai buvo nuostabi galimybė pagerinti savo bendravimo įgūdžius; susiradau galybę draugų iš Latvijos, Turkijos, Graikijos, Ispanijos. Nors ta kelionė truko vos savaitę, mano anglų kalbos žinios gerokai sutvirtėjo. Įspūdžių patirtų kelionėje nepamiršiu niekada!“

Atgal