Kviečiame mokinių tėvelius (globėjus), gimnazijos darbuotojus ir visus neabejingus  gimnazijos gerovei pajamų mokesčių dalį skirti Tytuvėnų gimnazijai. Ši finansinė  parama – svarbus indėlis  turtinant gimnazijos  materialinę bazę, puoselėjant tradicijas, tenkinant  pažintines ir kultūrines  ugdytinių reikmes. Nutarę skirti 1.2 procentų pajamų mokesčio skirti gimnazijai, Jūs galite tai padaryti asmeniškai užpildę specialios formos FR0512 prašymą.

Rekvizitai paramos skyrimui:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190092729
Paramos gavėjo pavadinimas: Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija
Buveinės adresas: S. Romerienės g. 4A, 86486 Tytuvėnai

Paramą galite skirti iki 2020 m. liepos 1 d.

Dėkojame visiems, skyrusiems paramą Tytuvėnų gimnazijai!

Gegužės 22 d. Paskutinis skambutis nuaidėjo 27 Tytuvėnų gimnazijos abiturientams (klasės auklėtoja Angėlė Ševeliovaitė).

2020 m. gegužės 19 d. (antradienį) Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir gimnazijos skyrių mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, bus teikiami maisto daviniai, (už 2020 m. gegužės 18-22 ir 25-29 dienas).

Mokiniams, kurie gyvena ne Tytuvėnuose, maisto produktų daviniai bus atvežami į namus (pagal gyvenamosios vietos adresą, nuo 10.00 iki 14.00 val.).

Mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, ir kurie gyvena Tytuvėnuose, maisto produktų daviniai bus teikiami gimnazijos kieme nuo 12.00 iki 14.00 val. (atsiėmimo laikas, tas pats kaip ir gegužės 5 d.) Ateinantys pasiimti maisto davinius turi dėvėti apsaugines veido kaukes ir vienkartines pirštines.

Prašymus rasite (čia)

Mokinių, norinčių mokytis Tytuvėnų gimnazijoje dokumentų priėmimo tvarka ir prašymų šablonai.

Tytuvėnų gimnazijos Ig-IIg kl. mokinių darbų paroda „Karantino galerija“

Tytuvėnų gimnazijos IIIg-IVg kl. mokinių darbų paroda „Karantino galerija“

2020 m. gegužės 5 d. (antradienį) Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir gimnazijos skyrių mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, bus teikiami maisto daviniai (už 2020 m. gegužės 4-8 ir 11-15 dienas).

Mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, ir kurie gyvena Tytuvėnuose, maisto produktų daviniai bus teikiami gimnazijos kieme nuo 12.00 iki 14.00 val. (atsiėmimo laikas, tas pats kaip ir  balandžio 21 d.). Ateinantys pasiimti maisto davinius turi dėvėti apsaugines veido kaukes ir vienkartines pirštines.

Socialinė pedagogė Lina Gečienė

2020 m. balandžio 21 d. (antradienį) Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir gimnazijos skyrių mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, bus teikiami maisto daviniai (už 2020 m. balandžio 20-24 ir 27-30 dienas).

Mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, ir kurie gyvena Tytuvėnuose, maisto produktų daviniai bus teikiami gimnazijos kieme nuo 12.00 iki 14.00 val. (atsiėmimo laikas, tas pats kaip ir balandžio 7 d.) Ateinantys pasiimti maisto davinius turi dėvėti apsaugines veido kaukes ir vienkartines pirštines.

Socialinė pedagogė Lina Gečienė

2020 m. balandžio 7 d. (antradienį) Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir gimnazijos skyrių mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, bus teikiami maisto produktų daviniai (už 2020 m. balandžio 6-10 ir 14-17 dienas).

Mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, ir kurie gyvena Tytuvėnuose, maisto produktų daviniai bus teikiami gimnazijos kieme nuo 12.00 iki 14.00 val. (atsiėmimo laikas, tas pats kaip ir buvo suderinta balandžio 30 d.). Ateinantys pasiimti maisto davinius turi dėvėti apsaugines veido kaukes ir vienkartines pirštines.

Dėl informacijos kreiptis el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Socialinė pedagogė Lina Gečienė

2020 m. kovo 30 d. (pirmadienį) Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir gimnazijos skyrių mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, bus teikiami maisto daviniai.

Mokiniams, kurie gyvena ne Tytuvėnuose, maisto produktų daviniai bus atvežami į namus (pagal gyvenamosios vietos adresą – nuo 10.00 iki 14.00 val.).

Mokiniams, kuriems skirtas nemokamas maitinimas, ir kurie gyvena Tytuvėnuose, maisto produktų daviniai bus teikiami gimnazijos kieme nuo 12.00 iki 14.00 val. (atsiėmimo laikai bus suderinti asmeniškai telefonu). Mokinių tėvai,  atvykstantys pasiimti maisto davinius, turi dėvėti apsaugines veido kaukes ir vienkartines pirštines.

Socialinė pedagogė Lina Gečienė

Visose šalyse išplitęs koronavirusas keičia mūsų visų kasdienybę ir darbo aplinkybes. Reaguodama į pokyčius, šiuo metu gimnazija profesionaliai ir atsakingai sprendžia visus su Jūsų vaikų ugdymu susijusius klausimus. Mokinių atostogų ir karantino metu gimnazija teikia šias paslaugas nuotoliniu būdu. Kontaktus rasite paspaudę šią nuorodą >>>>>>>>>

Atmintinė švietimo bendruomenei (mokyklos vadovams, mokytojams, mokiniams bei jų tėveliams) dėl koronaviruso

INFORMUOJAME!

Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“

nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. skelbiamas karantinas.

Karantino metu atšaukiami visi planuoti renginiai, susitikimai, pasitarimai, o patekimas į Tytuvėnų gimnaziją yra ribojamas.

Darbuotojų darbas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Sporto salėje, esančioje Taikos g. 4A., veikla visiškai nevykdoma!

Lankytojai aptarnaujami telefonu 8 427 56273 arba e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Direktorė Irma Stankuvienė

Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu mokiniams nustatomos pavasario atostogos nuo 2020 m. kovo 13 d. iki kovo 27 d.

Direktorė Irma Stankuvienė

Su 2019 metų direktoriaus veiklos ataskaita galite susipažinti čia
arba kairėje pusėje pasirinkę meniu VEIKLA