Struktūra

Gimnazijos pavadinimas lietuvių kalba – Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija.
Sutrumpintas gimnazijos pavadinimas lietuvių kalba – Tytuvėnų gimnazija.
Gimnazijos įsteigimo data, pagrįsta istoriniais šaltiniais – 1949 metai.
Gimnazijos teisinė forma – biudžetinė įstaiga. Priklausomybė – savivaldybės mokykla.
Savininkė – Kelmės rajono savivaldybė, kodas 111106461.
Savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija – Kelmės rajono savivaldybės taryba.
Mokymo kalba – lietuvių kalba.
Gimnazijos steigėja – Kelmės rajono savivaldybės taryba, kodas 8864744, adresas – Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė.
Mokymo formos – grupinio mokymo, pavienio mokymo.
Pagrindinė paskirtis – gimnazijos tipo gimnazija visų amžiaus tarpsnių vaikams.
Kitos paskirtys – pradinės mokyklos tipo mokykla-darželis, neformaliojo vaikų švietimo grupės dailės ugdymo ir muzikinio ugdymo mokykla.

Buveinė – S. Romerienės g. 4A, Tytuvėnai, 86486 Kelmės r., II korpusas – Taikos g. 1, Tytuvėnai, 86475 Kelmės r. sav.
Mokymo formos – grupinio mokymo, pavienio mokymo.
Vykdomos programos – pradinio ugdymo programa, individualizuota pradinio ugdymo programa, pagrindinio ugdymo programa, individualizuota pagrindinio ugdymo programa, pritaikytos programos, vidurinio ugdymo programa, neformaliojo švietimo programa.
Išduodami pažymėjimai –
mokymosi pasiekimų pažymėjimas, pradinio išsilavinimo pažymėjimas, pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas, pažymėjimas baigusiajam pagrindinio ugdymo programos (pagrindinio ugdymo individualizuotos programos) pirmąją dalį, pagrindinio išsilavinimo pažymėjimas, pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas, brandos atestatas ir jo priedas, neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimas, pažyma.

Gimnazijos skyriai

Pavadinimas – Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos Meno skyrius.
Sutrumpintas pavadinimas – Meno skyrius.
Įsteigimo datos: 1996 m. spalio 1 d. įsteigtas Tytuvėnų vidurinės mokyklos muzikos skyrius; 2005 m. rugsėjo 1 d. – Tytuvėnų vidurinės mokyklos meno skyrius;
Buveinė – S. Romerienės g. 4A, Tytuvėnai, Kelmės r. sav.
Mokymo formos – grupinio mokymo, pavienio mokymo.
Mokymo proceso organizavimo būdas (ai): kasdienis, savarankiškas, individualus, nuotolinis.

Meno skyriuje vykdomos formalųjį švietimą papildančio pradinio ir pagrindinio ugdymo programos: muzikinio ugdymo programa, dailės ugdymo programa, teatrinio ugdymo programa. Neformaliojo švietimo ugdymo programos: ankstyvojo ugdymo, mėgėjų meninio ugdymo (vaikų, suaugusiųjų), kryptingo (išplėstinio) ugdymo.
Meno skyriuje išduodami mokymosi pasiekimus įteisinantys dokumentai: ugdytiniui, baigusiam formalųjį švietimą papildančio pradinio ir pagrindinio meninio ugdymo programas išduodamas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimas; ugdytiniam, baigusiam ankstyvojo ugdymo, mėgėjų meninio ugdymo, kryptingo (išplėstinio) ugdymo programas, išduodamas Gimnazijos pažymėjimas.
Ugdytiniui, išvykstančiam į kitą to paties profilio mokyklą arba nebaigusiam formalųjį švietimą papildančio pradinio ir pagrindinio meninio ugdymo programos, išduodama pažyma apie programų įvykdymą.

Pavadinimas – Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyrius.
Sutrumpintas pavadinimas – Mockaičių skyrius.
Įsteigimo data – 2017 m. rugsėjo 1 d.
Buveinė –
Liepų g. 4, Johampolio k., Tytuvėnų apylinkių sen., 86459 Kelmės r. sav.

Mokymo kalba – lietuvių.
Mokymo forma – grupinio mokymo, pavienio mokymo.
Mokymo proceso organizavimo būdas (ai): kasdienis, savarankiškas, individualus, nuotolinis;

Skyriuje vykdomos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo, individualizuoto pradinio ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo programos;
Išduodami mokymosi pasiekimus įteisinantys dokumentai: mokymosi pasiekimų pažymėjimas, pradinio išsilavinimo pažymėjimas, pradinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas.

PavadinimasKelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius.
Sutrumpintas pavadinimas – Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius
Įsteigimo data – 2021 m. rugsėjo 1 d.
Buveinės adresas: Taikos g. 1, Tytuvėnai, 86475 Kelmės r. sav.
Mokymo kalba – lietuvių.
Mokymo forma – grupinio mokymo, pavienio mokymo.
Mokymo proceso organizavimo būdas (ai): kasdienis, individualus, nuotolinis.
Skyriuje vykdomos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos, neformaliojo vaikų švietimo programos.
Skyriuje vykdomos ne švietimo veiklos rūšys: kitų maitinimo paslaugų teikimas, kodas 85.59.

Gimnazijos adminisracija

Direktorė Irma Stankuvienė.
Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Daiva Hinz ir Vilija Volskienė.
Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems reikalams Laima Rekštienė.
Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė.

Gimnazijos taryba

Andrius Seselskas, tėvų atstovas, gimnazijos tarybos pirmininkas;
Rasa Martinkienė, tėvų atstovė;
Vilija Vozbinienė, tėvų atstovė;