Tytuvėniškių kelionė į Latviją

Išvykoje 2011 m. gruodžio 4-10 dienomis su tikslu pamatyti Rygos mokyklą, bei susipažinti su kitataučiais ir jų kultūromis, dalyvavo Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos trys mokytojai (direktorė Irma Stankuvienė, projekto vadovė-koordinatorė, matematikos mokytoja Jolanta Aksamatauskienė ir anglų kalbos mokytoja Laima Dockevičiūtė)  ir trys mokiniai – Martynas Žukauskas, Domantas Žilinskas ir Lukas Jankūnas. 6 dienas vyko pirmasis tarptautinio daugiašalio Comenius projekto Nr. LLP-COM-DP-2011-LT-00347 „Love the Nature, save your future“ („Mylėk gamtą, saugok savo ateitį“) susitikimas.

Minėto Comenius projekto paprogramės veikla, remiant Europos Komisijai, buvo finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Projekto partneriai – 8 šalys. Tai Turkija, Latvija, Ispanija, Rumunija, Graikija, Prancūzija, Olandija ir Lietuva, kuriai atstovauja Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija. Pirmasis dalyvių susitikimas vyko Latvijoje, Rygos mieste.

Tytuvėniškiai prisipažino visas dienas turėję labai daug intensyvios veiklos bei išties turiningai praleidę laiką. Comenius partnerystės dėka mokiniai susipažino su globalinėmis gamtos išsaugojimo problemomis bei jų sprendimo galimybėmis, tobulino bendravimo įgūdžius, plėtė ir gilino geografines bei istorines žinias, pažino kitų šalių kultūrą ir tradicijas. Bendravimas su naujais draugais padėjo įvertinti šnekamosios anglų kalbos svarbą.

Tik savaitė susipažinti su Latvija

Atgal