Mokinių mintys apie projektą:

Simona Šlepaitė: „Ši kelionė - mano svojonės išsipildymas. Ispanija - nuostabi šalis. Per savaitę pamačiau daug neapsakomo grožio pastatų, architektūrinių paminklų. Mane sužavėjo vietinė gamta, jos grožis bei savitumas. Žmonės čia labai draugiški. Švietimo sistema neturi ypatingų skirtumų, kurie būtų itin saviti. Aš patobulėjau užsienio kalbos praktinio panaudojimo srityje, įgijau daugiau pasitikėjimo savimi. Projekto naudą sunku pamatuoti, bet liekamoji vertė nepaprastai didžiulė. Maloni ir šilta aplinka sukūrė jaukią atmosferą. Nors tai svetima šalis, esanti už daugybės kilometrų nuo mūsų tėvynės, tačiau Sevilijoje  jaučiausi kaip antruose namuose.“

Ligita Petrauskaitė:  „Džiaugiuosi, kad man buvo suteikta galimybė apsilankyti Ispanijoje ir susipažinti su vienu jos gražiausių miestų - Sevilija. Man ši kelionė labai patiko. Atmintyje pasiliko daug gražių ir nepakartojamų akimirkų. Ten pamačiau unikalią architektūrą, susipažinau su maloniais žmonėmis ir jų tradicijomis. Šis projektas man davė didelės asmeninės naudos: pagerėjo anglų kalbos įgūdžiai, pažinau kitos šalies kultūtą bei papročius, susiradau draugų. Nors kaitri saulė ir keliavimas pėsčiomis labai vargino, tačiau patirti įspūdžiai ir vietos žmonių svetingumas kompensavo visus patirtus nepatogumus.“

Atgal