Lietuvos gimtadienis

Vasario 13 d. gimnazijos mokinukai ir mokytojai svečiavosi Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje, kur vaikučiai minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Gimnazijos istorijos mokytojas Robertas Mosėjus pasakojo vaikams, kuo svarbi Lietuvai Vasario 16-oji. Šventėje kanklėmis skambino Meno skyriaus mokinė Benita Beinoriūtė, 6a klasės mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Linos Baranauskienės, atliko dainą apie gimtinę, o dūdelių ansamblis pritarė šokantiems darželinukams. Viskas vyko kaip tikroje gimimo dienos šventėje - buvo ir svečiai, ir „tortas“. Šventės pabaigoje darželinukai, talkinant jų tėveliams, darželio darbuotojams ir mokiniams, pagamino Lietuvai „tortą“ – iš antrinių žaliavų pastatė didelę pilį. Pilis puošia darželį visą šventinę savaitę.

Irena Levickienė,
Meno skyriaus muzikos mokytoja