Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

Alyvų šventė Tytuvėnuose

Šaltą gegužės 16-ąją Tytuvėnų centre vyko tradicinė Alyvų šventė. Joje gausiai dalyvavo ir mūsų mokiniai. Daug gimnazijos vaikų ir jaunuolių (tų, kurie mokosi Meno skyriuje, ir tų, kurie jame nesimoko) dainavo ir šoko, padėjo vesti šventę, dalyvavo „Protų mūšyje“, piešinių ant asfalto konkurse, šauniausio bendruomenės abituriento rinkimuose, maironiečiai talkino bendruomenei, pardavinėdami suaukotas knygas.

Daugiausiai darbo įdėjo ir gražiausią piešinį ant asfalto nupiešė pirmokas Vilius Rimša. Jam atiteko didžiulis minkštas žaislas, kurį dovanojo svečiai iš Kelmės. Geriausiai „Protų mūšyje“ kovėsi penktokės Paulė Andrulytė ir Ugnė Papartytė. Pastaroji mergaitė ir tapo nugalėtoja. Šauniausiomis bendruomenės abiturientėmis pripažintos Aušra Vaičekauskaitė ir Ema Banaitytė. Merginoms dovanas įteikė bendruomenės pirmininkė, mūsų gimnazijos mokytoja Irma Ridikienė.

 
Kontaktai

Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija
Biudžetinė įstaiga
S. Romerienės g. 4A
86486 Tytuvėnai,
Kelmės rajonas

Įstaigos kodas 190092729
Juridinių asmenų registras
Tel. / faks. (8 427) 56273
El. paštas
tytuvenu.gimnazija@gmail.com

Darbo laikas:

Pirmadienis    700 – 1700
Antradienis    700 – 1700
Trečiadienis   700 – 1700
Ketvirtadienis 700 – 1700
Penktadienis  700 – 1700

E. Dienynas
Reklaminis skydelis
Olweus
Reklaminis skydelis
STEM
Reklaminis skydelis
Dabar lankosi
Mes turime 25 svečius online