Alyvų šventė Tytuvėnuose

Šaltą gegužės 16-ąją Tytuvėnų centre vyko tradicinė Alyvų šventė. Joje gausiai dalyvavo ir mūsų mokiniai. Daug gimnazijos vaikų ir jaunuolių (tų, kurie mokosi Meno skyriuje, ir tų, kurie jame nesimoko) dainavo ir šoko, padėjo vesti šventę, dalyvavo „Protų mūšyje“, piešinių ant asfalto konkurse, šauniausio bendruomenės abituriento rinkimuose, maironiečiai talkino bendruomenei, pardavinėdami suaukotas knygas.

Daugiausiai darbo įdėjo ir gražiausią piešinį ant asfalto nupiešė pirmokas Vilius Rimša. Jam atiteko didžiulis minkštas žaislas, kurį dovanojo svečiai iš Kelmės. Geriausiai „Protų mūšyje“ kovėsi penktokės Paulė Andrulytė ir Ugnė Papartytė. Pastaroji mergaitė ir tapo nugalėtoja. Šauniausiomis bendruomenės abiturientėmis pripažintos Aušra Vaičekauskaitė ir Ema Banaitytė. Merginoms dovanas įteikė bendruomenės pirmininkė, mūsų gimnazijos mokytoja Irma Ridikienė.