LIK'as

Linksmi ir išradingi Tytuvėnų gimnazijos I-IVg klasių mokiniai į gimnazijos aktų salę rinkosi paskutinį lapkričio penktadienį. Čia vyko tradicinis LIK‘as. Šį kartą jis skirtas kinui ir vadinosi „Oskaro apdovanojimai“. Mokiniai parengė namų darbus – pristatė įvairius kino žanrus: dramą, komediją, veiksmo, romantinius, muzikinius bei siaubo filmus. Gimnazistų pasirodymus stebėjo ir vertino garbi komisija. Jos pirmininkas – Tytuvėnų parapijos klebonas Rimantas Žaromskis, nariai: gimnazijos direktorė Irma Stankuvienė, Piligrimų centro direktorė Asta Kizienė, gimnazijos psichologė Rima Pažerauskienė ir Tytuvėnų regioninio parko direktorius Vytautas Stonys.

Vakaro metu klasių komandos pristatė komandos pavadinimą, šūkį, spėjo, iš kokių filmų skamba muzika, kūrė „telegramas“, atliko individualias užduotis.

Į sceną be pasiruošimo buvo pakviestos ir klasių auklėtojos. Per 15 minučių mokytojos turėjo parengti animacinio filmo pristatymą. Jos suvaidino istoriją apie vilką ir septynis ožiukus.

Komisija, akylai stebėjusi visą „ceremoniją“, pareiškė, kad nominacijos paskirstytos taip:

• „Metų frazė“ – IIgb klasė;
  • „Metų aktorė“ – Ligita Petrauskaitė, IVgb;
  • „Metų aktorius“ – Paulius Buivydas, IIIga;
  • „Metų debiutas“ – Igb;
  • „Metų prodiuseris“ – mokytoja Regina Vaičiulienė, IVgb auklėtoja
  • „Metų režisierius“ – klasių auklėtojų komanda;
  • „Metų sceninis kostiumas“ – rinktinė IVga ir gb komanda;
  • „Metų muzikinis takelis“ – rinktinė IVga ir IVgb komanda;
  • „Metų filmas“ – IIga;
  • „Metų publikos numylėtinis“ – Erikas Vylimaitis, IIIgb.

Vakarą vedė IIIga klasės mokinės Kotryna Stonkutė ir Kamilė Katkauskytė.