Tarpdalykinė integracija

2016 m. sausio 25–29 dienomis Tytuvėnų gimnazijoje su 8 a klasės mokiniais buvo vykdomas tarpdalykinės integracijos projektas „Svajonių virtuvė“.

Integruotų pamokų ciklą organizavo bei įgyvendino anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Majauskienė, technologijų mokytoja metodininkė Vida Mozerienė ir matematikos mokytoja metodininkė Jolanta Aksamatauskienė.

Veiklos tikslai: ugdyti mokėjimo mokytis ir iniciatyvumo, kūrybingumo kompetencijas bei integruotų pamokų metu pakartoti ir įgyti naujų dalykinių žinių.

Projekto uždaviniai: pakartoti virtuvių tipus, kitas sąvokas bei įrengimo reikalavimus; susipažinti su virtuvės apdailos medžiagomis; nubrėžti virtuvės planą; sprendžiant realaus turinio uždavinius (pagal sukurtą eskizą), apskaičiuoti paprastų bei sudėtinių figūrų – virtuvės baldų bei kitos įrangos - paviršiaus plotus; pristatyti anglų kalba virtuvės baldus, parengti pranešimą apie sunaudojamų medžiagų pasirinkimo pagrįstumą.