Kelmės krašto jaunimo apdovanojimai

Kovo 18 d. Kelmės Jono Graičiūno gimnazijoje vyko „Kelmės krašto jaunimo apdovanojimai 2015“. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi, veikliausi ir labiausiai pasižymėję Kelmės krašto jaunuoliai. Jiems įteiktos aštuonios nominacijos: „Jaunimo grupė“, „Jaunimo lyderis“, „Jaunimo debiutas“, „Jaunimo projektas“, „Jaunimo savanoris“, „Jaunimo verslas“, „Jaunimo menas“, „Jaunimo paukštis“. Nominaciją „Jaunimo grupė“ laimėjo Tytuvėnų gimnazijos mokinių taryba, kuri itin aktyviai dalyvauja renginiuose Tytuvėnų mieste, Kelmės rajone bei respublikoje. „Jaunimo lyderis“ tapo Tytuvėnų gimnazijos dvyliktokas Mantas Kazmiruk. Šį renginį vedė Tytuvėnų gimnazijos dvyliktokai Dovilė Stoškutė ir Karolis Levickas. Apdovanojimų programoje dalyvavo ir savo šokiais džiugino Tytuvėnų kultūros centro jaunimo tautinių šokių kolektyvas.

Donata Stoškutė
Tytuvėnų gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė