Knygų herojų eitynės Tytuvėnuose

Tytuvėnų miesto bibliotekos vaikų skyriaus bibliotekininkė Dalia Galbuogienė (Merė Popins) su dideliu būriu pagalbininkų – knygų personažų iš Raseinių rajono Gylių mokyklos, Šedbarų pradinės mokyklos-daugiafunkcio centro ir Kelmės Žemaitės viešosios, Maironių, Pagryžuvio, Mockaičių, Šedbarų bibliotekų leidosi į jubiliejines, penktąsias, knygų herojų eitynes Tytuvėnuose. Eitynės startavo miesto bibliotekoje, stabtelėjo centrinėje aikštėje susitikti ir pažaisti su Kake Make (mokytoja iš Mockaičių Edita Tamašauskienė), o finišavo gimnazijos aktų salėje. Prie gimnazijos sutiko laukiančiųjų būrys, kuriam vadovavo gimnazijos direktorė Irma Stankuvienė. Eitynes vesti padėjo mokytojos Jūratė Malčiuvienė, Sigita Paldavičienė, Pepė Ilgakojinė (aštuntokė Ugnė Papartytė). Mockaičių kolektyvą suorganizavo, paruošė sutiktuvių „scenarijų“ direktorės pavaduotoja Laima Rekštienė. Aktų salėje vyko programa, kurią vedė direktorės pavaduotoja Vilija Volskienė ir socialinė pedagogė Lina Gečienė. Joje buvo ir jaunųjų džentelmenų šou bei paslaptingojo Mago pasirodymas... Ne tik vaikai, bet ir suaugusieji džiaugėsi, kad gali pabūti vaikiškų knygų personažais.