Pasidžiaukime šaškininkų laimėjimais

Kovo 6-8 dienomis gimnazijoje vyko 5-8 klasių mokinių komandinės šaškių varžybos. Tarp 5-6 klasių mokinių nugalėjo 5a klasės komanda: Ugnius Malatokas, Rokas Bagdonavičius, Deimantas Balinskas, Gabrielė Petrauskaitė, o 7-8 klasių mokinių grupėje stipriausia buvo 7b klasės mokinių komanda: Nojus Bolskis, Liudas Rimolaitis, Justina Norvilaitė, Mantas Andrulis.

Kovo 14 dieną Liolių pagrindinėje mokykloje vyko 2018-2019 mokslo metų rajono bendrojo lavinimo mokyklų žaidynių šaškių varžybos, į kurias susirinko septynių rajono mokyklų komandos. Mūsų gimnazijos komandai atstovavo Lukas Samalionis (Igb kl.), Gedas Lukoševičius (IIgb kl.), Laurynas Valčiukas (7a kl.), Viktorija Maziukaitė (6 kl.). Visi labai stengėsi, todėl iškovojo antrą vietą.

Lina Zaleckienė