Šiluvos koplyčios autoriaus sukakties minėjimas

Antanas Vivulskis yra žinomas kaip vienas iškiliausių lietuvių architektų bei skulptorių, kūrusių XX a. pradžioje. Jis – monolitinio gelžbetonio statybos Lietuvoje pradininkas. Žymiausi architekto darbai yra Trijų Kryžių paminklas Vilniuje, Šiluvos koplyčia, Švč. Jėzaus Širdies bažnyčia Vilniuje (statyba nebaigta dėl netikėtos A.Vivulskio mirties) ir kt.

2019 metų lapkričio mėnesio 13 dieną, minint iškilaus lietuvių architekto, skulptoriaus ir savanorio Antano Vivulskio 100-ąsias mirties metines, Šiluvoje piligrimų informaciniame centre apie Antano Vivulskio kūrybą ir jo asmenybę paskaitą skaitė bei pristatė jo originalius darbus dr. Skirmantė Žeimienė.

Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus dailės specialybės mokiniai kartu su mokytojomis dalyvavo minėjime, apžiūrėjo architekto kurtus originalius Šiluvos koplyčios projektus, klausėsi menotyrininkės paskaitos. Po renginio mokiniai aptarė įgytas žinias, išsakė savo įspūdžius, pastebėjimus.

Mokytoja D. Žukauskienė

Nuotraukos http://siluva.lt/naujienos/