Netradicinė pamoka

Rugsėjo mėnuo penktokams – adaptacinis laikotarpis. O kai esi susipažinęs su mokytojais, gimnazija, susiradęs naujų draugų, į pamoką gali pasikviesti ir tėvelius. Lapkričio 13 dieną gimnazijos socialinė pedagogė Lina Gečienė ir psichologė Rima Pažerauskienė organizavo penktokams ir jų tėveliams „Netradicinę pamoką“. Užsiėmimai vyko stotelių metodu. Komandą sudarė mokiniai, jų mamytės bei tėveliai. Komandos turėjo aplankyti dešimt stotelių, kuriose su užduotimis jų laukė mokytojai. Mokytoja R. Šimkuvienė kvietė „pastatyti“ „Mano namą“, V. Mozerienė organizavo praktinius užsiėmimus šeimai, mokytojas A. Banys mokė žaisti su kamuoliu, mokytoja L. Zaleckienė išmokė pasigaminti „Matematikos mišrainę“, mokytoja L. Švilpienė pasiūlė veiklos algoritmą „Pamačiau – supratau – pritaikiau“, pas mokytoją L. Sadauskienę visi skaitė eilėraščius, mokytojos L. Majauskienė ir I. Ridikienė pakvietė "Let′s play puzzle together", o pas mokytoją R. Gudauską susipažinus su žmogaus sauga, buvo galima drąsiai atlikti mokytojos J. Zaleckienės pasiūlytus linksmuosius chemijos eksperimentus. Po pamokos visi buvo geros nuotaikos ir pasiruošę dar ne kartą apsilankyti gimnazijos renginiuose.

Mokyklų aprūpinimas